Bütün antrenman programımı paylaşıyorum

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Almeca tarafından 11 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Almeca

Almeca Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    1.gün chest

bench press 4x10.8.6.4
    bench dumbell press 3 / 2x8.6 6
    incline barbell press 3x10.8.8
    incline dumbell press 3 / 2x 8.6 6
    Cable Crossover 2x10.10
    butterfly 2x10.6

2.gün biceps

barbell curl 4x6.8.8.10
    dumbell curl 4x10.10.8.8
    scot curl 4x10.8.8.6
    hummer curl 4x10.8.6.6

3.gün shoulder-triceps

shoulder dumbell press 3x12.10.8
    military press 2x10.8
    barbell front raise 2x10.8
    dumbell lateral raise 2x12.10

evet arkaşlar programım bundan ibaret fakat sırt bacak ve miğde çalışamıyorum bu konuda yardımcı olurmusunuz programı nasıl bölebilirim kaç güne bölerim gibisinden şimdiden teşekkürler

2. voltaj

voltaj Üye

Beğenileri:
    258
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara
    sırt bacak çalışmamak nedir ya? Allah Aşkına şu forumu bir inceleyin. Üstüne basa basa söyleniyor Bacak çalışılmadan hiçbir şey olmaz. heleki sende bacağın yanına sırt çalışmıyorsun ne akla hizmettir bu.

eğer bu sporu yapacaksanız hakkını vererek ve gerektiği gibi çalışın.

ondan sonra çıkıorsunuz diyorsunuz ki şu kadar süre çalıştım gelişme kaydedemedim. bir bitmediniz

3. colkurduu

colkurduu Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    anteraman progğramını iyiki paylastın bu nedir tamamen yanlıs gögüse bitirici hareket 1 tane olur sen 2 tane yapmassın
    kelebeği çıkar incline barbeli çıkar
    kolda barbel ve dambul curls aynı proğrama konmaz ve 4 hareket 4 set yapılmaz dambul curls çıkar ve set sayısını 3 e indir
    bacak çalıs bacak calısırsan vücut fazla tetsto salgılar ve ağırlık çalısırken vücut iyi denge kurar bence birde triceps için triceps bencp press 3*8
    pushdown 3*8
    lying triceps extention 3*8 isini görür

4. Almeca

Almeca Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    şu voltaj mıdır nedir arkadaş ben zaten verim alıyorum daha iyi verim almak için paylaştım programımı sizinle sen neyin tribindesin bi açıklasana bana ?? ben çıkıp şukadar süre çalıştım gelişemedim gibi bişey söylemedim hayvan gibi vücudum var şuan en basit örnek 41.5 cm define kol var bu programı ben 1.5 aydır kullanıyorum. bu şekilde bi eleştri yapman çok yanlış içten içe küfürler ediyorum sana şuan neyse.
    çok sağol colkurduu ciddi problem yaratıyo bu program değiştirmek lazım zaten tavsiyeni dikkate alıcam

5. akem87

akem87 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    koldaki barbell curl ve dumbell curl belki aynı yere vuruyo fakat daha önceden okuduğum bir makalede buna benzer çalışmaların faydalı olabileceği yazıyordu.tabi ki bunu şöyle uygulaman daha mantıklı dönüşümlü kullanmak örneğin: bu hafta barbell & dumbell curl yaptın sonraki hafta dumbell curl yerine farklı bir hareket koyabilirsin.Aynı yere vuran hareketin yapılma mantığı daha iyi kan pompalamak diye biliyorum.Ama dediğim gibi 2 ay süren programda bu hareketleri dönüşümlü yapman gerek bence.

Voltaj arkadaşın kullandığı uslüp belki yanlış ama söylediği şey çok doğru bacak ve sırtı ihmal etmemelisin.Sonuçta bacak kasının çalıştırılması bir önceki arkadaşın da dediği gibi testosteron seviyesini artırıyor ve bunun fazlasını antrenmanlarında fazlasıyla yararını görürsün

Kolay gelsin

Sayfayı Paylaş