1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Bü vücudu nasıl fit yaparım?Destek..

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve massacrewin tarafından 16 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. massacrewin

massacrewin Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Fotoğraflarda görüldüğü gibi fazla kilolarımdan şikayetçiyim. Şu anda 90 Kilo olmaktayım. Bu göbeğin gitmesini istiyorum. Beslenme olsun spor olsun tamamlıycam herşeyi. Yardımlarınızı bekliyorum. Neler yapabilirim? 3 senedir ara ara body building yapıyorum. Bu 3 sene içerisinde 75 kg fit vücutlu zamanım oldu ancak 1 sene içinde aldık kiloları ve veremiyoruz..

Ekli Dosyalar:

2. ozan1234

ozan1234 Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Minder , serbest stili güreşçi.
    Yeterli bilgin ve tecrüben varsa hiç bekleme başla foruma elbet kavuşursun.

massacrewin bunu beğendi.
  3. Akın Gülgeç

Akın Gülgeç Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    konya
    sıkı bir beslenme ve antrenman programi ile istediginiz fit görünume kavusman cok kolay.Sana tavsiyem agırlik calismalari ve kardiyoyu beraber götür.Böylece kilo kayi sirasinda kas kas kaybinin biraz onüne gecmis olursun.Kardiyi surelerin filan aldigin kalori ve yakman gereken kalori seklinde ayarlanmali cevremde beslenme ve diyet konusunda sana yardim edibilecek biri varsa hemen bir program cikartip baslamalisin yoksa formda beslenme ve diyetle ilgili cok güzel bilgiler var arastir surekli arastir

4. egemenn

egemenn Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    ben olsam güç odaklı çalışırdım çünkü vücut çok müsait, dirty bulk yapıp max ağırlıklar kaldırmaya çalış. squat deadlift bench press bentover row overhead press gibi hareketlere yoğunlaş

5. massacrewin

massacrewin Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Yorumlarınız için teşekkür ederim. Çevremde gidebileceğim spor salonu haricinde bana yardımcı olabilecek birisi yok. Benim sorunum bazı şeylere sıkılıp diğer yaptığım aktiviteleride etkilemesi. BB'yi sürekli yapmak istiyorum.

6. bodykazm

bodykazm Üye

Beğenileri:
    286
    Ödül Puanları:
    73
    Öncelikle göbekteki kıllardan arındırman gerektiğini düşünüyorum :D 3 yıl içerisinde fit vücutlu zamanım oldu demişsiniz fakat vücut geliştirme egzersiz sporları için eğer dengesiz zamanlarda çalışırsanız vücut gelişmez aksi takdirde sarkma yapar kaslarınız daha kötü hal alır vücut geliştirmeye başlamanızı ve 3 yılda düzenli çalışmış olsaydınız eminim bulk olurdunuz ;) yağsız beslenme ile kardiyo egzersizleri yapın proteinle beslenin çünkü yağları yakmanız gerekiyor squat,şınav,barfix,Mekik,dambıl gibi setler halinde çalışın kapı barfiksi mutlaka elinizde bulunması gerektiğini düşünüyorum fakat egzersizlerden önce kardiyo önemli başarılar ;)
    Alttaki video karın egzersizi için birebir
    http://www.uzmantv.com/evde-yapabilecegimiz-bel-ve-karin-egzersizleri-nelerdir

7. massacrewin

massacrewin Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Çok doğru bir mesaj yazdın konuma :). Allah razı olsun hepsinde haklısın. Hayat şartları bazen elverişli olmuyor, çok sevdiğin bir şeyi bırakabiliyosun. Dediğin gibi 3 senede sürekli çalışsaydım mükemmel bir vücudum olabilirdi. Bundan sonrasına kısmet diyelim. Hangi öğünde ne yiyeceğimden emin değilim galiba.

bodykazm bunu beğendi.
  8. bodykazm

bodykazm Üye

Beğenileri:
    286
    Ödül Puanları:
    73

Sayfayı Paylaş