Böyle giderse öleceğim

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve hacker tarafından 16 Şubat 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. hacker

hacker Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    size kendimi şöyle tanıtayım

boy:184
    kilo:73
    kol:33(soğuk)
    daha başka adeleleri ölçmedim body e başlayalı 1.5 ay oldu 71 kiloydum yakındığım konu şu; [saat 10 30] sabah kahvaltısı yediklerim o kadar azki 1 veya 2 yumurta beyazı 1 kupa süt 4 5 zeytin bi kaşık pekmez genellikle 2 adet bol kaşarlı sucuklu tost çok az peynir ve çok kaliteli bir vitamin kullanıyorum (v formula) . 12 de servise binip okula gidiyorum ve okulda yatıyorum sayılır web tasarımı okuyorum bütün gün pc başında kamburum çıkmış durumda. öğlen 2 gibi kantinde ne varsa işte;1 tavuklu sandwich yanında ayran o kadar yada cola saat 5 yada 6 gibi bir bisküvi yerim genelde sonra 7 15 okuldan çıkıp 8 de eve gelirim hemen 1 tabak pilav yada makarna yada tavuk yanında çok az salata ve hemen çıkıp 1 saat içinde salona gider idman yaparım. idmandan sonra eve otobüs yok o yüzden 3 km yürüyorum eve gidince 1 tabak makarna yada pilav, tavuk. yatmadan öncede 1 muz ve mısır gevreği yiyorum.yazmayı unuttum mısır gevreğini sabah da tüketiyorum ve sabahları 5 tane portakalı sıka suyunu içerim. acaba böyle devam edersem ne olur yaza kadar ne faydası olur yada zararı bu programın.

2. hacker

hacker Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    başlık komik gelmiş olabilir. salondaki diğer çalışanlara göre daha az beslendiğime inanıyorum. o yüzden yazdım. çok düzensizim ondan.

3. hacker

hacker Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    arkadaşlar yorumlarınıza ihtiyacım var lütfen yorum yapın .

4. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    öncelikle şunu belirteyim bu spordan birşeyler istiyorsan karşılığında bir şekil fedakarlık yapman lazım. okulda anladığım kadarıyla rahatsın rahatlıkdan yakınıyorsun. o okul benim işime gelirdi ne yalan söyliyim. kalori kaybı yok bir şey yok. senin yapman gereken tek şey okul yemeklerini bi kenara çekip evden birtakım yemek götürmen ufak sporcu çantaları al ve içine haşlanmış patatesini, haşlanmış tavuğunu, salatanı bir kase içinde muhafaza ederek götür. miktarları arttırıp öğünleride bölmüş olursun. şimdi sabah kahvaltınıda çok sağlam yapman lazım yumurtayı 5 e çıkarmanı öneririm en az, 3 beyaz diğer 2 si tam. sabah karbonhidratıda arttır günün ilk öğünü sabah da 2 haşlanmış patates yiyebilirsin yediklerine ilaven. eve gidince yediğin yemek iyi görünüyor fakat ne kadar yiyorsun miktarı belirtmemişsin. antrenman dan önceki öğünle bu saydıklarımız 4 öğün etti. antrenmandan sonra da pilav haşlanmış tavuk veya ton balığı yanında yoğurt veya salata yiyebilirsin. yatarkende lor peyniri 150 gram kadar ve 1 bardak süt yada yine yoğurt alabilirsin. günlük 6 öğününü bu şekilde yapabilirsen güzel olur. 1.5 aylık sporcusun doğal beslenmen senin için en iyisi böyle devam et ilerisi için yolun açık olsun.

hacker bunu beğendi.
  5. hacker

hacker Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    önerilerin için çok teşekkür ederim .. seninde yolun açık olsun

6. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    hacker

Lütfen yazacaklarınızı tek bir mesaj içerisine sığdırınız, flood yapmamaya özen gösteriniz.

7. 1reex1

1reex1 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    Bende okul yüzünden hafta içi sadece sabah ve akşam yemek yiyorum ben böle kütle kazanma yolunda ilerliyosam sana bişey olmaz .. kol:27 1 ay sonra 28 böle beslenmeme rağmen

hacker bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş