böyle diyetmi olur UZMAN BODYCİLER?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve gokhanalpan tarafından 17 Ağustos 2006 başlatılmıştır.

1. gokhanalpan

gokhanalpan Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0
  2. CURL

CURL Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    bu diyet spor yapan biri için hatta normal biri için bile sakıncalı. Kalorinin aşırı kesilmiş olması kasları da götürür. Onu da boşverin psikolojik çöküntü yapabilir. Hem kime neye göre diyet? Bi kere adamın kilosu boyu posu yaşı kaç bakalım? Herkese standart diyet uygulanmaz ve uygulanamaz. Son olarak ise diyette bissürü osuruktan çay, bisküvi gibi dandik şeyler var ve kahvaltı gibi günün en önemli öğünü neredeyse boşaltılmış.

3. gokhanalpan

gokhanalpan Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    evet haklısın ...

Abi bunu yapan bir insan ölür adam yağ yakmak icin kabak lifinden falan bahsedio neye göre yapyıorlar bunu ya insan sağlıgı bu kadar basitmi ? anlamadım

4. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    bi insanın metabolizması zayıfsa bu şekilde çok az yiyerek iyice yavaşlatır metabolizmayı onemli olan yağı ve şekeri kesip yemeye devam etmek yavaş olsun temiz olsun. sonuçta en az 2 yıl korumak gerekiyor kiloyu kilo verdikten sonra

5. gokhanalpan

gokhanalpan Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    bunu yazan adam ..

cok haklısın dostum ben uzun vadede 4 ay gibi bir zamanda 18kg verdim

6. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Aslında diette karşıyım çünkü çok anlamsız şeyler var kişinin kilo vermesi için öncelikle kanında ne fazla tespit etmesi lazım ona göre beslenme sistemine girmeli birde mesela elmada 60 kalori var 3 dilim ekmekte 60 kalori var ikiside aynı görünür fakat işlemesi farklıdır burada emilen ve atılan kalori diye ikiye ayırmak lazım elma atılan kaloridir ekmek ise emilen kaloridir 4 elma ile bir ekmek kalori yönünden aynı olsada atılım yönünden aynı değildir

Dengeli düzenli beslenmek ve yemeklerden sonra fiziksel aktivite yapmak yeterlidir

7. gokhanalpan

gokhanalpan Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    Flexor Abi bu konuyu biraz daha açarmısın ?

Flexor abi şimdi ben gidip bir tektik yaptıriyim o zaman oöylemi yani bir tahlil ama nasıl bir tahlil cunku hala göbekde birikmis yağ var ve ben onları yakmak istiyorum ama bu konuyu biraz açarmısın ?

8. NEFELIS

NEFELIS Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    diyeti inceledim fena değil

ha tabiiki bodyci diyeti değil ama spor yapmayan 60 65 kilo bi bayan için güzel bi diyet zaten süreside çok kısa 3 haftaymış

9. masteer

masteer Özel Üye

Beğenileri:
    1.095
    Ödül Puanları:
    103
    Bu dıyet kadınlar ıcın gayet duzgun yasılmıs bır dıyet, fızıksel aktıvıtesı yuksek olanlara bıraz kalorısı az, sız ustunuze alınmayın :)

Sayfayı Paylaş