Böyle beslenmeye rağmen kilo verememek...

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Aziz Kazancı tarafından 18 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Aziz Kazancı

Aziz Kazancı Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Ankara, Turkey
    Beyler merhaba ben sporu(body) 5 6 ay yapıp baya bi gelişip bıraktım 7 ay falan ara verdim bıraktığımda 98kg idim 20 kilo aldım yağlandım 119.4 kg yim şuan.Bi kaç spor arkadaşım var onlar baya hacimliler ben bıraktım onlar devam etti evet şimdi burdan sonrasına dikkat edin.

Elimdeki supplementler.

Dymatize İSO-100 izole whey
    Napalm Pre workout
    Hardline CLA
    Hardline burner

Bana dedilerki senin paso protein yemen lazım.Fazla protein alınca yağa dönüşüyor dedim.Sen 120 kilosun senin bizden bile fazla yemen lazım dediler.Benim amacım kilo verirken aynı zamanda vucuttaki kas kaybını en aza indirmek.Kısacası zayıflarken kaslanmak istiyordum.Evet günlük yediğim yemeğe geçelim.Yani 90 kgye inince 30 cm kolum olmasın derdindeyim kası korumak yani.

8.30 kalkış 3-4 yumurta beyazı omlet veya Lorr+Tavuk/Hindi göğüs kızartması yağsız
    12.00 öğle Kiwi veya çiğ kaju veya Tazelen whey protein(30g protein,6.5BCAA,5g glutemik)
    16.00 akşam 2 parça tavuk göğsü.
    21.00 antreman sonrası İso-100

(sabah ve akşam öğünlerinde CLA+ BURNER spordan yarım saat önce preworkout almaktayım)

Beyler yukarısı değişiklik gösterebilir light yoğurt falanda var elimde yağsız yiyorum yani kendi yağı varsa bilemem yediklerime ben ekstra yağ katmıyorum.

Bu şekilde beslendiğimi arkadaşlara söyleyince sen baya az protein alıyosun dediler.

Spora başlayalı 10 gün bu diyete başlayalı 3 4 gün oluyor ve bu sabah tartıldığımda 119.4 düm.Daha önce yaptığım diyetler 3 4 günde 1 kilo hatta detoksda günde 1 kilo bile verdiğim oldu.Acaba proteini çok fazla mı alıyorum? Yağamı dönüşüyor? çalıştığım falan yok beyler evdeyim akşam spora gidiyorum.Yani neden bu kadar yavaş kilo veriyor vucut hatta veremiyor diyeyim ?

Bi yardımcı olun arkadaşlar yoksa ben eski usule geri döneceğim yani az yemek usulu.

Boy : 1.86
    Kilo: 119.4
    İri kemikliyim normal insan formunda değilim kafam falan büyüktür.
    Beyler Allaha şükür para sıkıntım yok yani pahalı yiyecek vs varsa alabilirim durumum müsait.
    Animal curts önerecek arkadaşlar onu 1 2 ay sonra almayı planlıyorum vucüt supllementlere biraz alışsın diye.

2. Aziz Kazancı

Aziz Kazancı Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Ankara, Turkey
    Yardımcı olacak varmı ?

3. sinus

sinus Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    basdan sona hürafeler var. Lafim sana degil yanlis anlama.

Fazla protein yaglara dönüsmez merak etme. Günlük aldigin toplam kalori önemlidir. Kilo vermek icin günlük alman gereken toplam kalori altinda beslenmen yeterlidir. Kilo basi 1,5-2 gr protein, 08-1gr yag gerisi karbon hydrat. Bu sekilde beslenebilirsin

az daha sabret, daha yeni baslamisin

doxux ve Aziz Kazancı bunu beğendi.
  4. Aziz Kazancı

Aziz Kazancı Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Ankara, Turkey
    Beyler dün sanırım ya vucudümda ödem vardı yada başka bişey dün 119.4 ken bugün 117.5 cidden işe yarıyor demekki çiğ kaju flan yiyorumonlar etki ediyor sanırım.

Sayfayı Paylaş