bölgesel kilo verme ve birkaç soru

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve WRking tarafından 5 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. WRking

WRking Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar ben 1,5 aydır fitness + diyet yapıyorum diyetimde özel bir şey yok sadece şekerli şeylerden uzak duruyorum ve sebze ağırlıklı besleniyorum esas sorum 1,5 ayda 6 kilo verdim vücudumun üst kısmı fazla yağlı değil fakat bacaklarımda ve kalçamda çok yağ var buralara özel bir kaç haraket yapıyorum fakat sizlerin de tavsiyelerine ihtiyacım var sanırım.

2. mrzess

mrzess Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Bölgesel kilo vermek diye bir şey yoktur.Forumu araştırmanızı tavsiye ederim.

3. Olduiigunler

Olduiigunler Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bölgesel kilo verme diye bir şey yok malesef fakat bölgeleri sıkılaştırabilirsin örneğin yıllardır mekiğin göbeği erittiğini sanır insanlar lakin mekik sadece o bölgeyi sıklaştırır. Kilo vermenin ana iki kuralı
    1- Diyet
    2- Koşmak

Sadece şekerli ve tuzlu yemeyerek kilo verme diye bir şey yok inan. Ekmeği kesmen lazım yada sadece sabahları 2 - 3 dilim kepek ekmeği yemelisin. Kalça ve bacağının sıkılaşması için Lanç ve Squat yapabilirsin. İnan baya sıkılaşıyor : ) Kolay gelsin...

Sayfayı Paylaş