bölgesel çalışma

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve baharcanyayla tarafından 1 Mart 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. baharcanyayla

baharcanyayla Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu spora başlayalı üç ay oldu.31 yaşındayım, 56 kiloyum. Gelişmim de bayağı iyi. İlk programda vücudumu bölgesel çalışmaya hazırladılar. Şimdi ise bir program hazırlandı. Bu programı uygulayalı bir hafta oldu. Pazar üst vücut, salı kardiyo, perşembe alt vücut çalışıyorum. Bu program gelişimimi olumlu yönde etkiler mi? Biraz tereddütlerim var.Yardımcı olursanız sevinirim.

2. yiğitcanharmancı

yiğitcanharmancı Yeni Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    0
    Amaç nedir? Gelişim derken kastedilen şey nedir?-Kilo vermek mi-kuvvet kazanmak mı?

3. baharcanyayla

baharcanyayla Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    amacım kuvvet kazanmak.Kilom 56, 3.Boyum 1, 69.

4. yiğitcanharmancı

yiğitcanharmancı Yeni Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    0
    Kuvvet çalışması için detaylı bilgiler vermelisiniz. Hangi gün nereye çalıştığnızın yanında ne çalışıtğınızı, ne kadar kaldırdığınızı ve beslenme düzeninizi belirtmelisiniz.

5. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    ilginç dogrusu..kuvvet çalışması mı yapmak istiyorsunuz..biraz daha spesifik anlatınız kendinizi..
    hangi hareketleri yapıyorsunuz?..tam olarak amacınız ne?..ek bir spor yapıyorsunuz da ona katkı yapmak için mi özel çalışma düşünüyorsunuz?..biraz daha acık olmazsanız, yardımcı olmak zorlaşacak.

6. baharcanyayla

baharcanyayla Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu siteye yeni üye oldum. bu spora da yeni başladım. Neyi nasıl anlatacağımı bilmiyorum galiba:)) Perşembe günü ön bacak 4 . 20 maximum 25 kg. Arka bacak 4. 20 maximum 18kg. İç bacak 4. 20 maximum 45 kg. dış bacak 4. 20 maximum 45 kilo. bunların yanında mekik ve kalça basen hareketleri.

Salı kardiyo 35 dakika koşu. 4. 4 dakika eliptikal. 12 dakika bisiklet.

pazar üst bölüm isimlerini bilmiyorum:)) her biri 4. 8 . Shoulder press, butterfly, setated rowing pulldown...

ayrıca ek bir spor yapmıyorum. Yıllardır kendi çapımda formda kalmak için koşuyorum.

sabah, öğle ve akşam yemeklerini aksatmıyorum. düzenli olarak yoğurt ve yumurta tüketiyorum. Tavuk eti yiyorum. Bakliyatı ihmal etmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör: 9 Mart 2009

Sayfayı Paylaş