Böle Devam edersem Kilo Alırmıyım

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Striker tarafından 24 Eylül 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Striker

Striker Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaslar oncelikler herkese selamlar benım sorum su ben body ile fazla ılgılenmıyorum fenerbahce alt yapısında oynuyorum bundan 1 sene once 172 ye 80 kıloydum sımdı 180 67 kıloyum fakat sorum şu ben de bı dıyete daha dorusu dengelı beslenmeye uyuyorum ama mesela dıyetı 3 gun uyguladıktan sonra 1 gun ıstedığım herşeyı o gün boyunca yiyorum sonraki 3 günde gene diyete devam sonra gene ıstedığımı gun içine yayarak yıyorum o 1 gun dediğim zamnalarda 1 -1.5 ekmeğii yiyorum daha bi kilo alımı göremedim ama eskiden kilolu olduğum için korkuyorum bide hergün evde 12X3 şınav 25X2 mekik
    12X4(4 kg dumbell) yapıyorum ve bıldığınız futbol ıdmanları hocalarıma danışıcam size de sorıyım dedim biraz fazla oldu ama cevaplarsınız umidi ilethums:weightlifter

2. KaRaBaSH

KaRaBaSH Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    ben zayıflamak için diyet yaptığım dönemde senin yaptığın şeyi haftada tek gün olarak yapıyordum, serbest günüm vardı yani :) metabolizmayı şaşırtmak açısından abartılmadıkça faydalı bir hareket.

3. WolfSoN

WolfSoN Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul

Striker dalgamı geçiyorsun sen Çek Cumhuriyetinde yaşıyorum diyorsun şimdide Fenerbahçe alt yapısı.:confused:

4. Striker

Striker Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    hyr aslında arastırman ıcın sevındım cek cumurıyetı doumluyum

Sayfayı Paylaş