Böbrek taşı düşürmüş biri olarak öneri bekliyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve deniz10 tarafından 6 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. deniz10

deniz10 Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Başlıkta da belirttiğim gibi 1 ay önce böbrek taşı düşürdüm gerçekten ağrılı bir süreçti ve bir kaç yerde okuduğuma göre fazla su içmemek fazla hayvansal protein üretmekten dolayı oluşabiliyormuş bu meret,sormak istediğim olay şu optimum whey protein ve 300 grlık powder kreatinim var bunları hasta olmadan önce almıştım malesef kullanamadım ana tekrar spora başladım ve kullanmak istiyorum tecrübeli arkadaşlar bana yardımcı olursa sevinirim, nasıl kullanmalıyım zararlı olabilir mi? Boy :1.75 kilo:65

Beslenmem iyi sayılır şu şekilde kullanmayı düşünüyorum;
    Sabah kahvaltıdan önce ve entrenmandan sonra birer ölçek whey(1ölçek:30gr)
    Entrenmandan önce ve sonra olmak üzere de birer ölçek kreatin(1ölçek:5gr)

not: Aslında konu buraya uygunmu bilemiyorum zira 1 yıllık bi spor geçmişim var sağlık bölümüne mi supplementler bölümüne mi açayım bilemedim, modlardan ricam konuyu kitlemesinler uygun yere taşısınlar.Şimdiden teşekkürler

2. deniz10

deniz10 Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
  3. Dropset

Dropset Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    yazdığın oranlarda bi sorun yaratacağını düşünmüyorum. Creatin konusunda çok kararsızım ama, bendede zaman zaman böbrek ağrısı yapıyor Creatin o yüzden 4 hafta kullanıp 3 hafta ara veriyorum. Bu konudaki fikrini gördüğüm en önemli kişi lazar angelov ve Creatin kullandığında kendini hasta hissettiğini ve kullanımı bıraktığını söylüyor.

deniz10 bunu beğendi.
  4. deniz10

deniz10 Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Böbrek ve creatin olayını biraz araştırayım dediğin gibi Cevabın için çok teşekkür ederim ,

Sayfayı Paylaş