Azmin gücü yaş 62 3 aylık değişim

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Matsumura tarafından 21 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Matsumura

Matsumura Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Öncelikle resim athleanx in sitesinden alınmıştır iyice bakmak isteyen siteye gitsin baksın bende bu sırada athlean x nedir ondan bahsedeyim athlean x jeff cavailere adlı kişi tarafından kurulmuştur kendisi fiziksel terapisttir aynı zamanda bana da birçok katkısı olmuştur aynı zamanda youtube ye gündelik video yükler ve birçok konuya değinir ve en önemlisi ise size siteye kaydolduğunuz takdirde 3 ay sözü verip 6 packleri çıkarmasıdır garantisi kesindir ve kendimde gördüm işe yarıyor ancak tabii ki kaydolmak paralı siteye doğal olarak isteyenlere telefon uygulaması da onun da 8 hafta garantisi var açıkçası ben 8 haftayı denemiştim değişime inanamadım telefon uygulaması 6pack promise app store de satılıyor 63 lira civarı ancak her kuruşuna değiyor yemek programı ve hotmail üyeliği de dahil sürekli mail atıyor video öncesi sonrası vs. Ayrıca her hareketinin videosu ve çok güzel tasarlanmış bi yapısı var uygulamanın tek ihtiyacınız olan tüm 56 günlük süreçte barfiks barı plates topu ve resistance band

Görüldüğü üzere iş yaşta değil azimde

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. BerkayBldz

BerkayBldz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    valla helal olsun dayıma :)

3. Matsumura

Matsumura Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Bu arada ilk konunun yazısını alalade bir şekilde yazdım sonra da düzenleme yapamadım o yüzden buraya yazıyorum

Öncelikle resim athleanx in sitesinden alınmıştır
    iyice bakmak isteyen siteye gidip bakabilirler
    bende bu sırada athlean x nedir ondan bahsedeyim
    athlean x jeff cavailere adlı kişi tarafından kurulmuştur kendisi fiziksel terapisttir ve youtube da koyduğu videoları ile oldukça ünlüdür diyebiliriz gündelik video koyar ve birçok değişik konuya değinir bazen hanout videolu görüşmesi açar insanların sorularını yanıtlar ve bunun gibi şeyler merak eden olursa youtubeye jeff cavailere yahut athleanX yazabilirler videoları oldukça faydalıdır
    Peki şimdi bu athleanx in özelliği nedir olayı ne adamın kendisinin özelliği sitesine kaydolan kişilere 90 günde değişim sözü vermesidir özellikle karın kaslarında size yemek listesi supplement ve birçok konuda yardımcı oluyor gündelik mail atıyor bilgilendirme yapıyor vesaire ancak elbetteki sitedine kaydolmak ücretli ancak buna kuruşu kuruşuna değeceğine garanti veririm neden diye sorarsanız aynı adamın bir de telefon uygulaması var biraz da farklı app storede "six pack promise" uygulamanın ismi bu fiyatı 63 tl ☺️ ne bu şırıngayla mı veriyolar six packleri diyebilirsiniz cevabım evet 56 gün garantisi var 8 hafta yani denedim ve inanamadım sonuçlara ilk gün 1 ay ve son gün diye fotoğrafları çekin siz de göreceksiniz her neyse fotoğraf bu

Görüldüğü üzere iş yaşta değil azimde

4. AnTiCoRe

AnTiCoRe Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Diş Hekimi
    After fotosu fotoşop gibi geldi.Kafayı paintle koymuşlar sanki :D Ama dayının azminin sonucu da olabilir kim bilir.

5. Matsumura

Matsumura Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Arka planı adam kesip de koymuş sadece vücudu falan çıksın diye

6. Namelessa

Namelessa Üye

Beğenileri:
    186
    Ödül Puanları:
    53
    @
    84 tl diyor dediğin uygulama değmez reklam kokan hareketler işte
    İnternette binlerce hateketler var paralı olan tatlı gelir zaten :))

Sent from my tapatalk !

7. Matsumura

Matsumura Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Gereksiz yere tartışma konusu açma o paralar havada kalmıyor herhalde eğer fikirlerinde o kadar haklı olduğunu da düşünüyorsan son derecede değerli fikirlerini kendine sakla

8. Namelessa

Namelessa Üye

Beğenileri:
    186
    Ödül Puanları:
    53
    Hayırdır sen niye celallendin hemen kendin mi yaptın uygulamayı böyle şeylere para verilmez git p90x yap bedavaya akıllı arkadaş seni bu benım yorumum burda herkes yorum atabilir yoruma saygın olacak başarılar.

Sent from my tapatalk

zafer_zaferoglu bunu beğendi.
  9. Matsumura

Matsumura Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Senin mantığının odak noktası paraysa aynı yorumu salona giden kişilere de yap diğer konularda konunun açılma amacından alakasız yorum yapmaya gerek yok
    Yoruma saygım var ancak konuyla alakalı olana burdaki amaç benim uygulamayı pazarlamam değil adamın azmi ben onları sadece bilgi olsun diye verdim

10. Namelessa

Namelessa Üye

Beğenileri:
    186
    Ödül Puanları:
    53
    Amacım bilgisiz cahil arkadaşları bilgilendirmek boş uygulamalara para vermemelerini sağlamak ben insan gibi uyarımı yaparım gerisi kendi bilecekleri iş gidip şimdi para verebilirsin ha unutmadan six pack göremez bu beyinle bu vucüt başarılar ;))

Sent from my tapatalk !

zafer_zaferoglu bunu beğendi.
  11. Matsumura

Matsumura Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Haklısın kardeş konu sapıyor amacından sana da başarılar

12. volvol6161

volvol6161 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ögrenci
    Kardeş kitleyin şu konuyu enayimi bu millet para versin boş işlere hadi kardeşim reklamını başka yerde yap

13. Matsumura

Matsumura Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Valla sizin bu pazarlama merakınız sürecek gibi geliyor o yüzden şunu söyleyeyim ki az buçuk iphoneden anlayan biri ki başkaları zaten uygulamayla neden ilgileniyor anlamadım iphoneden az buçuk anlayan birisi bu uygulamaya para vermeden indirmenin yolunu da biliyordur fotoğrafı koyduktan sonra öyle boş boş bırakmak olmaz diye adamın nasıl çalıştığını yazdım işi hemen pazarlığa bağlıyorsunuz hayır ben bu işten para mı alıyorum ayrıca size de gidin alın demiyorum alırsanız faydası olur diyorum herneyse

14. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Fotoğraf ekleme kurallarına uyulmamıştır!

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş