1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Azazel&Son Dönem Resimleri...

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Azazel tarafından 31 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Azazel

Azazel Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Herkese merhabalar...

Uploaded with ImageShack.us

Aralıklı olarak bu sporu yapıyorum, üniversiteden dolayı ara vermek zorunda kalıyorum sınav dönemleri... Şu an final dönemi içerisindeyim ve antrenmanları kısmış bulunmaktayım. Compound hareketlerle kondüsyonumu kaybetmemeye çalışıyorum.

Boyum: 1.72
    Kilom: 74-75
    Spor Öncesi Kilom: 54

Kullandığım ürünler ise; Ultimate Massive Whey Gainer, EAS Whey Protein ve Prolab Creatine Monohydrate(Kullandıklarım içerisinde en iyisi buydu, diyebilirim. Kullanma sürecim bitti yaklaşık 3 hafta önce. Yani şu an Creatine kullanmıyorum. Şahsen sınav zamanı da ziyan etmem Creatine'yi sıkı antrenman yapamayacağım için). Daha ayrıntılı resimleri eklemeye çalışacağım, dijital fotoğraf makinem olmadığı için pek net resimler koyamadım.

Kendinize iyi bakmanız dileğiyle, görüşmek üzere...

Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim. Her bölgemi net olarak koyamadım, bundan dolayı kusura bakmayın.

2. Scoobz

Scoobz Üye

Beğenileri:
    386
    Ödül Puanları:
    73
    Mirsad abicim öğrencilikten tam diyet yapamıyorsun biliyorum , biliyorum göbek takıntında yok ama biraz yağlardan arındırmalısın vücudu hadi artık yazda geldi gir artık şu definisyona :D

3. AmericanHistoryX

AmericanHistoryX Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci.
    Yağ oranın fazla dememe gerek yok, çünkü zaten gainer kullanıpda bu duruma gelmişsin. Umarım finallerin bittiğinde, düzenli çalışıp kas kütleni arttırıp sonra da define bir vücuda sahip olursun.. Şuanda diyebiliceğim şey Finallerde Başarılar :)

4. Azazel

Azazel Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Yağ kütlesini takan biri değilim, özel bir çaba göstermiyorum zaten bu konuda. Üst bölgelerimde yağlanma da fazla değil zaten. Sınav temennileriniz için çok teşekkür ederim :)

5. Freedommm

Freedommm Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Hell
    definasyon için çok erken diyorum ben sağlam beslenip kütle kazanmaya bak daha sonra girersin definasyona...

6. diesel.

diesel. Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Budapeste
    Fotoğraf çekilirken ışığı ayarlamak çok önemli keza sende bunun azizliğine uğramışsın biraz o nedenle hatların belirgin çıkmamış :) kütleden ziyade definsyona yönelik bölünmüş bir antrenmanın daha yararlı olacağı kanaatindeyim.

Sayfayı Paylaş