Azami Kardiyo Süresi

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Heisenberg_ tarafından 25 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Heisenberg_

Heisenberg_ Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Merhaba arkadaslar kas kaybini engellemek icin en fazla ne kadar sure kardiyo yapilmali sizce biraz abartiyor muyum ? Oncesi ve sonrasinda 5er gram bcaa alimi yapiyorum sonrasinda bir muz ve glutamin aliyorum dusunceniz nedir ? Bu arada hiit cardio yapiyorum 2 dakika daha dusuk tempo 1 dakika kosu seklinde.
    http://www.yukleresim.com/image/7KP

2. Barbell Training

Barbell Training Üye

Beğenileri:
    394
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Izmir
    Sabit tempoda onerilen kardiyo suresi max 60dk. Kac gun yapacagin degismekle beraber haftada 3 gun onerilen sure normal sartlarda.

Sabit tempodan kasit 6 km/saat. Hiit yapiyorsan sureyi siddete orantilayarak azaltabilirsin. Hiit'te de tavsiye edilen sure 20dk. Kosu yuruyus karistirinca hiit oluyormu bilmiyorum.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Heisenberg_

Heisenberg_ Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Cevap icin tesekkurler, kosu yuruyusten kastim 2 dakika 6 km 1 dakika 12 kmde kosu yapiyorum tempoyu hic bozmadan 60 dk yaptim 500 cal yaktim bugun fazladan cal aldim bu sekilde kapatmayi dusundum ancak aklimda bu kadar fazlasi kastan yer mi diye soru isareti birakti arada da olsa yaptigim bir sey cunku

Sayfayı Paylaş