Az Kilo Çok Tekrar beslenme şekli soru

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve useba55 tarafından 1 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. useba55

useba55 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    İyi forumlar,
    hacim çalışması için iyi ve kaliteli beslenmek gerekir sıkı beslenmek gerekir ben fit bir çalışmaya karar verdim yani az ağırlık çok tekrar fazlada hacim kazanmayacağım benim kafama takılan dediğim gibi hacim için iyi sıkı beslenmek gerekir fit bir ince vücut içinde aynı sıkılıkta beslenmek gereklimidir mesela 4 yumurta yiyorsam bunu 2 ye indirsem yediğim şeyleri böyle kıssam bir zararı olurmu kas erimesi gibi ve son olarak az ağırlık çok tekrar yağ yakmaya yardımcı olurmu ?

1.73 boyundayım 70 kiloyum hafif kilolu bir görünüşüm var

2. emregunes

emregunes Üye

Beğenileri:
    175
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Bursa
    Spor yapsın yapmasın tüm insanların günlük alması gereken belli bir protein miktarı vardır.Bu tamamen kişinin sahip olduğu kas yoğunluğuna göre değişir.Spor yapmayan biri günlük kilo başına min. 0,8 gr protein almalıdır.

Hacim çalışması yapmayacaksan da antrenman yaptığın günler kilo başına 1,2 gr-1,5 gr protein alman gereklidir.Alman beslenme kurumu (DGE) nin değerleridir.

Az ağırlık çok tekrar tabiki de yağ yakmaya yardımcı olur.

Son düzenleme: 1 Ağustos 2010
  3. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    azaltmanmı tam aksine arttırman lazım aldıgın zaten cok az...

4. useba55

useba55 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Zaten sadece bukadar yemiyorum günde protein ihtiyacımın 100 gr sini karşılıyorum zaten , az ağırlık çok tekrar için yine böyle devam edeyim ozamanweightlifter

Sayfayı Paylaş