Az imkanli sabah kahvaltisi

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve azincourthalil tarafından 15 Şubat 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. azincourthalil

azincourthalil Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba hekese, sabahlari erken kalktigim icin kahvalti hazirlama sansim olmuyor 3 aydir duzensiz olarak spor yapiyordum simdi duzenli hale getirmeye calisiyorum soyle bir sey dusundum kahvalti icin:
    Aksam 2 yumurta, lor peyniri, salatalik
    ve domates ile sandvic (tam tahilli ekmek) yapip stercleyip yaninda da kahvaltilik gevrek (nestle musli kullaniyorum) yersem sizce mantikli mi? Dolapta sterclenmis sekilde kalan sandvicin besin degeri ciddi miktarda azalir mi?

2. lyn wyman

lyn wyman Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    Strec filmin besin degerini azaltacagini dusunmeni tuhaf buldum. Bence bi etkisi olmaz
    Ekmek arasi peynir tavuk hindi fume ya da haslanmis gogus marul aci sos vs vs daha lezzetli bi secenek olabilir az imkanli demekle maddiyati kastetmiyorsan

3. azincourthalil

azincourthalil Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Tesekkur etttim hocam sagolun

4. Franquez

Franquez Üye

Beğenileri:
    353
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    BURSA
    bende gece sandvıc yapıyorum hindi füme peynır salata domates vs. sabah işe giderken cebıme koyuyorum 8 saat sonra spora gıtmeden yıyorum cunku 5-6 gibi spora gıdıyorum ogle yemegımı 12de yıyorum aç gitmek olmaz sabah kahvaltımı ayrı yulaf sut lor yumurta seklınde yapıyorum

Sayfayı Paylaş