ayrıntılı karın sorularım ve resmim ve tavsiyeleriniz hk.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve alili tarafından 22 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. alili

alili Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    selamlar, şu ana kadar 4. başlığım bu fazla biliyorum, farkındayım ama son ve en ayrıntılı biçimde yazacağım tek mesajım. eğer konu yanlış yerdeyse veya üye fotolarında olması gerekiyorsa oraya taşımaları, başlığı kilitlememelerini adminlerden rica ediyorum.
    öncelikle vücudumdan oldukça memnunum fakat göbek bölgesindeki inatçı yağlar beni sinir ediyor, kollarımdan da memnunum piramit tarzı setler işe yarıyor gerçekten hacim konusunda ilerleyen aylarda daha da gelişebilir umarım.çok uzattım girişi ama hacim ve kilo kazanmaya bakıp göbekteki yağlanmayı sonraya mı bıraksam yoksa kilo almayı sonraya bırakıp yağlardan tamamen mi kurtulmaya çalışsam bilemiyorum yardımınıza ihtiyacım var. boyum 186 cm ağırlığım 67 kg yağ oranımı ise bilmiyorum. evde çalışıyorum daha önceden spor salonuna gitmişliğim var kendimce ve forumdan okuyarak bir çalışma programı ve beslenme listesi oluşturdum bunları mümkün olduğunca kısa keseceğim.
    beslenmem şu şekilde:
    sabahları 4-5 yumurtalı omlet yiyorum öğleden sonra az yağlı karbonhidrat içeren besinlerle tavuk tüketiyorum.(pilav makarna vs.) ondan sonra antreman yapacaksam yapıyorum ardından kardiyo ve hemen sonra da ton balığı yiyorum. ondan sonra tekrar akşama doğru karbonhidratlı bir besin alıyorum ve gece yatmaya doğruda ballı süt içiyorum.

antremanım ise forumdaki hocamızın verdiği ilk ay programıyla hemen hemen aynı düzeyde fakat ben setleri piramit şeklinde uyguluyorum (maksimum ağırlık ve az tekrarlı) ve sonrasında 20-30 dakikalık kardiyo yapıyorum eliptik bisikletle.

şimdi de beni deli eden karnımı vereyim göreceğiniz gibi şekilsiz olmasından da şikayetçiyim bunu daha fazla mekik çekerek en azından bir şekile şemale sokabilir miyim? düzleştirmek istiyorum böyle kat kat durmasını istemiyorum.
    http://c1110.hizliresim.com/q/q/2sz8.jpg
    http://c1110.hizliresim.com/q/q/2t0q.jpg

cevaplar için teşekkür ederim.

Son düzenleme: 22 Ekim 2011
  2. alili

alili Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    arkadaşlar cevaplarsanız sevinirim.

Sayfayı Paylaş