AYNI KİLODA KALARAK KARIN BÖLGESİNDEKİ YAĞLARDAN KURTULMAK MÜMKÜN MÜ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve onrbzkrt tarafından 29 Eylül 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. onrbzkrt

onrbzkrt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    teknisyen
    Yer:
    izmir
    Arkadaşlar merhaba spora yeni başladım 1 ay oldu. Aslında zayıf bir yapıya sahibim 65 kilo ve 1.60 boyundayım. Sadece karın bölgemde yağlanma var bu da beni gerçekten çok rahatsız ediyor. Tuhaf gibi gelebilir belki ama benim kafamdaki soru kilomu koruyarak karın yağlarında nasıl kurtulurum?
    Ayrıca salonda 20 dk koşu bandı, 15 dk bisiklet vs. Ayrıca 2 gündür L- carnitine 1400 mg kullanıyorum.

2. FitnessMerdo

FitnessMerdo Üye

Beğenileri:
    158
    Ödül Puanları:
    43
    Bende o kafadayım dostum 180 boy 89 kg yağları yakıyorum biraz beslenmende önemli takviyele olmaz benimde karında yağ var sadece diyetle gidiyor vermedim kilo biraz göbek gidiyor kg almakda vermekte istemiyorum bir süre sadece yağsız olem diyet önemli

onrbzkrt bunu beğendi.
  3. vein

vein Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Kilo başına 1.5-2gr protein alacaksın. Kilonun yarısı kadar "sağlıklı yağlardan" (zeytinyağı, balık yağı vs.) tüketeceksin. Karbonhidrat miktarını da protein ve yağdan geri kalan kalori ihtiyacına göre belirleyeceksin.

2500kcal alman gerekiyorsa bir günde en yukarı 2200kcal civarı alacaksın ki yağ yakabilesin unutma.

En basit şekilde bu kuralları izlemen lazım. Spora yeni başlayanlar için hem yağ yakımı hem kas kazanımı çok daha kolay oluyor.

onrbzkrt bunu beğendi.
  4. onrbzkrt

onrbzkrt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    teknisyen
    Yer:
    izmir
    Nasıl bir beslenme programın var peki ben salon hocasında istedim 1 ayı doldur sonra demişti.

5. FitnessMerdo

FitnessMerdo Üye

Beğenileri:
    158
    Ödül Puanları:
    43
    Bu sıralar protein yüksek olan diyet yapıyorum sabah yulaf lor yiyorum öğleyin kahve akşamlarıda et genelde bazen balık makarna gram bilmiyorum ben makro hesaplamam

6. umpalabas

umpalabas Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Makroları hesaplamadan bu iş zordur kendini denetlemen gözlemen lazım ki kolay bi iş S health adlı uygulamayı indir yediğin her şey yazıyor orda

E2003 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş