Ayna görüntüsü...

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve TÜRKMEN33 tarafından 26 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. TÜRKMEN33

TÜRKMEN33 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sivas
    Arkadaslar sizin de elbet dikkatinizi çekmiştir diye düsünüyorum vücut ayni vucut ama salondaki aynalar farkli gösteriyor ev, yurt ya da dolap aynayalari farkli gösteriyor. Yurt ve salon aynasinda karin kaslarim belli ama ev ve dolap aynasinda pek belli olmuyor düz bir karın olarak görüküyor resmen çelişen bir durum.(Tabi bu durum antrenman öncesinde yapilan gözlemlere dayilarak, herhangi bir spor sonrasi pumpli bir durum olmadan) Bunun nedeni sizce ne olabilir ?

2. Beyaz Ölüm

Beyaz Ölüm Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    salondaki aynalar hileli daha büyük gösteriyor uzak baktığında kaslar daha hacimli gözükür evdeki yada yurttaki aynalar normal aynalardır bu zaten herkesce bilinen bişi :) bütün salonlarda öyledir 6 farklı salon gezdim kolumun 50 cm olarak gördüğümü söylesem inanmassn :d

3. Pink Zeppelin

Pink Zeppelin Üye

Beğenileri:
    2.171
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    eskişehir
    ışıklandırma da çok etkiliyor.

4. TÜRKMEN33

TÜRKMEN33 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sivas
    Yani evet bu da bir etken ama bu kadar da etki etmemesi lazim.
    --- Mesaj birleştirildi, 27 Ocak 2016 ---
    Hile var mi yok mu bilemem de antrenman yapmadan bile vucut dolgun gösteriyor ya da ne bilim vucut harbiden öyle biz aynada görünce şaşırıyoruz:D Bunu anlamak icin normal sıska ya da daha yeni baslamis birine bakiyorum daha sonra bu kişi ayna karşısına geçti mi çaktirmadan bakiyorum niyeyse kafama takıldı bu durum :D

Son düzenleme: 27 Ocak 2016

Sayfayı Paylaş