Aynı sınıftan bi kızla çıkmak

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Master_Blaster tarafından 6 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. carlitos

carlitos Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    13
    Gençlik insanın ömründe başına sadece bir kez gelir.O yüzden öyle bi yaşaki aklında hiçbir soru işareti kalmasın.İnsanların ne söylediği umrunda olmasın.

Master_Blaster bunu beğendi.
  2. Master_Blaster

Master_Blaster Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    Pazartesi günü şansımı denemek istiyorum bakalum cesaretimi yitirmrden bitirmek lazım şu işi :)

3. G O M J

G O M J Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    Lisedeyken teklif edebildigin kadaf kiza et, cekinme. Alt siniflara kadar yolun var :) bir kisiye takilma. Yada alay korkusu olmasin.

4. serhat_

serhat_ Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    12
    Aynı sınıftan biriyle ilişki kendi ayağına sıkmaktır.Dünya güzeli olsa ne yazar.

5. aranan_adam

aranan_adam Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Balıkesir
    Neden boyle dusunuyorsun

PRBT742 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. serhat_

serhat_ Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    12
    Çünkü o ilişki bir müddet sonra seni fazlaca kısıtlar,hareket alanın daralır.Okul sonuçta vaktinin çoğunu geçirdiğin bir yer ve orada sürekli sevgilinle yanyanasın.Ne arkadaşlarınla istediğin gibi vakit geçirebilirsin ne de başka herhangi bir kızla diyalog kurabilirsin çünkü kıskançlık başgösterecektir.Gerçekçi düşünmek gerekirse sıkılırsın ve o gözüne melek gibi görünen kız artık kaçmak istediğin kişiye dönüşür.

7. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    hep derim lise ve üniversitede güzel kızlarla çıkmak daha kolay diyeceksiniz neden çünkü para beklentisi yok evlilik beklentisi yok tip beklentisi bile yok ağzınız laf yapsın birde bakımlı olun yeterli en güzel kızla unutulmaz aşkı yaşarsınız okul bitince buda 25 yaş civarı eder kızların beklentisi yükseliyor ev olsun araba olsun akademik kariyer olsun tip olsun evlilik olsun heleki o öğrenci harçlığı ile gezdiğiniz güzel kızlar okul sonrası bırakın sizle gezmeyi selam bile vermezler :)yaşam standartınız yüksek olursa yada yakışıklıysanız sorun olmaz tabi onun için artık aynı sınıftan mı olur ayrı sınıftan mı olur eğer kızı beğendiysen sevgili olmayı deneyeceksin bırak elalem ne düşünürse düşünsün

Master_Blaster ve aranan_adam bunu beğendi.
  8. Master_Blaster

Master_Blaster Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    Pazartesi çıkma teklif edecektim ama salondaki abi hemen etme dedi. Önce yakınlaş kendini ona iyice sevdir dedi. Benimde kafaya yattı iyice şimdlk aramız süper gidyo. Eskisi gibide heyecan yapmıyorum artık.

Şimdiki sorun kız bizi kanka belleyip sen benim arkadaşımsın ayağına yatmasın :D .

9. aranan_adam

aranan_adam Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Balıkesir
    Çok da uzatma o zaman hislerini belli et ve ASLA VE ASLA KİZA KANKA DEME kolay gelsin :D

PRBT742 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

10. karrizma

karrizma Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    hala çıkma teklif etmedinmi müdür çıkar sixpacki koy masaya o çıkma teklif eder zaten

11. cosanostra7

cosanostra7 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    kardeş ben de senle aynı durumdaydım... senin yapmak istediğini yapabilmek için okulun bitmesini bekledim gerçekten doğru olmayacağını düşündüm eğer yaparsam... okul bittikten sonra zaten ben üni kazandım şimdi istanbuldayım o 2. seneye kaldı... velhasıl memletekete gittiğimde bigün bulustuk ben zaten kafamdaydı kıza açıldım, o da ilk basta ne diyecegini şaşırdı... kibar bi dille geri çevirdi şu an önceden olan samimiyetimiz yok şu günlerde de acaba arasam mı bi diye düşünüyorum ben de bilmiyorum napacağımı... buraya yazmamdaki amac senin vasıtanla bize de bir iki akıl veren olur diye düşündüm... iyi forumlar

Sayfayı Paylaş