Aynı kiloda birinden çok daha zayıf görünmek ve hergün fitness

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve saykopat tarafından 26 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. saykopat

saykopat Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ben 2 senedir düzensiz fitness la uğraşıyordum son 2 aydır haftada 5 gün günde 30 dk yapmaya başladım.

1- 73 kiloyum ve benimle aynı kiloda aynı boyda olan spor yapmayan bir arkadaşımdan çok daha zayıf görünüyorum. Belirli bölgeler değil tamamen daha zayıf.

2- Akşamları çalışma imkanım olmadığı için sadece öğle araları 30 dakika çalışabiliyorum bu yüzden 3 gün yerine 5 gün antrenman yapıyorum bunun zararı olur mu?

3- Supplement kullanmadan 2-3 ay yapıp sonra mı protein almalıyım yoksa şimdiden başlasam daha mı hızlı gelişim sağlarım?

4- Akşamları dumbell la biraz daha çalışmamın şınav mekik çekmemin gelişimime katkısı yada götürüsü varmıdır?

5- 180 boy 73 kilo 27 yaş birinin günlük beyaz-kırmızı et tüketimi minimum ne olmalıdır?

6- Sıcak resimlerim aşağıda. Tabiki çok kötü durumdayım ama en azından tecrübeli arkadaşlarımdan yorum almak açısından iyi olabilir.

Son düzenleme: 26 Nisan 2011
  2. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    bence normalsin çok kötü demek haksızlık olur vucuduna cunku oyle vucutlar varkı sızın gıbı olmak ıcın can atar bende 1 sene once onlardandım :)

saykopat ve canavar bunu beğendi.
  3. rakunn

rakunn Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Bence gayet iyi görünüyorsun, çok şişip vücudunu çirkinleştirme.

saykopat bunu beğendi.
  4. saykopat

saykopat Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Sıcak resim olduğundan öyle geliyorda cidden soğukken ve kıyafetlerle zayıf duruyorum. Bide kafam vücuduma oranla büyük gibi görüntüyü düzeltmek için nerelere ağırlık vermeliyim :S

5. 'Tuna

'Tuna Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    61
    Fotoğraflara göre kilonda birşey yok sen taktın yada çalıştığın yerdeki tosunları göre göre kendin gözünde küçüldün :). O arkadaşın kas hacimi ve yağ olarak senden daha hacimli gözüküyo olabilir

saykopat bunu beğendi.
  6. Mrozguryilmaz

Mrozguryilmaz Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    Kas oranın az olduğu için zayıf görünüyorsun 5 kg saf kas kütlen olsa bu vücutta 73 kg da 80+ gibi durur beslenmeni düzene sok antreman şiddetini artır biraz ağırlıkları artır vücut yapın müsait 1 senede kendini tanıyamazsın.

saykopat bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş