aynı gainera dvm mı?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve marthel tarafından 15 Nisan 2007 başlatılmıştır.

1. marthel

marthel Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    bn 4.5 kiloluk hardline progainer bitirdm ve 7 kilo aldm 70 kiloya çktm boyda 180 ama 5-6 kilo daha almak istiyorm bu yüzden gainera dvm etmeye karar verdm sorum şu acaba yine aynı gainerımı kullanmalıym yoksa değiştirmek iyi mi olur okudgm yazılarda aynı markadan ikinci kutuyu kullananlarn ilk kutudaki verimi alamadklarını okudm markayı deiştrsem yararlı olr mu yoksa dvmmı???

2. marthel

marthel Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    bide aklmda Ultimate Massive Whey Gainer var protein oranı yüksek oldgu için bunu kullanmam uygun olr mu sporda 4. ayım

3. akçakaya

akçakaya Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Yok ya aynı devam et sen.....Bak aynı beslenme düzenini ve disiplini sürdür.Nak yine aynı kloları alıcakısn... ;)
    İstersen Massive Whey Gainer da kullanabilirsin.Ben kullanmadım ama çevreden gelen tepkiler olumlu...Seçim senin.İkiside kaliteli yani.............. ;)

Bak istersen birde yanlarına creatine ve glutamine ekleyebilirsin.İyi olur.Weight Gainer+Creatine+Glutamine kombinesi ile 5-6 kg hayli hayli alırsın.... ;) :)

4. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    kaliteli bir ürün ve tadı da çok güzel, hardline ı kullanmandan daha iyi olur.

5. mudkicker

mudkicker Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    kaçar kutu kullanarak?

Ayrica 7 Kilo kas kütlesi mi aldınız 4.5 Kilo Weight Gainer ile? Ben mi yanlış anladım?

Sayfayı Paylaş