aynı günde degişik karın

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve bloster tarafından 10 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. bloster

bloster Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaslar bende karın kaslarıyla hakkında bısey ogrenmek ıtıyorum sabah kalktıgımda (12 ye kadar) ve aksam karın kaslarım asırı derecede belırgınlesıyor fakat ogle vakıtlerı karın kasları hafıf gidiyor sankı calısmamıs gıbı oluyor .buırda sorun nedır mıde dolu oldugundan mı . egzersız yapmadıgım gunlerdede hep oluyordu bu .

birde malum yaz geldı adonıs kasını daha belırgınlestırmek ıcın ne hareket onerırsınız agırlıkla calıscam fazla vaktım yok :D su bara aslı olarak olmasın direk adonisi vursun teşekkürler

2. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Adonislerin çok fazla belirgin değilse yağ oranında pek düşük değil demekki. E sen bu halinle gidip adonislerini ağırlıkla çalıştırırsan üstüne biriken yağların nasıl bir bel oluşturacağını hayal et :)

3. tolqaa1

tolqaa1 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Ben yeni basladigimdan kaslarim tatile kadar yetismiyecek:d seneye hava atarız artık.

4. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Bilseydim yazlıkçı olduğunu cevap bile vermezdim :)

Danny Boy bunu beğendi.
  5. bloster

bloster Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    yag oranım %11-12 bu olay kolumdada vardı ara sıra kasta hacimsizlik olusuyordu sonradan geçti şimdidie karında oluyor

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 12:19 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 12:16 ----------

gecen yılk fitness yarısmasından cıktım genetik olarak cok sanslıyım o yuzden agırlıkla cok hızlı hacim kazandırcagıma inanıyorum

6. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Madem yarışmadan çıktın bize niye soruyorsun, bu kadar bilgi birikimin yokmu ?

Coentrao bunu beğendi.
  7. jan1

jan1 Üye

Beğenileri:
    383
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 17:39 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 17:36 ----------

yarışmada sadece vucuda bakılır .onun dışnda herkes gibi salondasın seningibiler yargısız infaz yapanlar forumdayken artık . . . Senin bu düşünceyle cevap vermemelisin bence

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 17:43 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 17:39 ----------

Son düzenleme: 10 Haziran 2012

Sayfayı Paylaş