Aynı anda Yağ yakıp Kas yapmak

Konusu 'Çeşitli Makaleler' forumundadır ve ciko nat tarafından 1 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. ciko nat

ciko nat Üye

Beğenileri:
    418
    Ödül Puanları:
    73
    Evet arkadaslar bu bılımsel olarak ımkansız olsada benım denedıgım bı yontem ıle oluyor.. Unutmayınki bu iş kaloriye bağlıdır, ne duruma geleceğiniz tamamen kalorinize göredir.Ancak bu iş sabır ister, ortalam 6-7 ay gibi belki daha az, belki daha fazla bu size bağlıdır.

Arkadaşlar benim sistemim şu, lafı uzatmadan başlayacağım.
    Şimdi diyelim haftanın 4 gunu antrenman yapıyorsunuz..

ilk 2 günü ağırlığa ayırdınız.. bu ılk 2 gün harcadıgınızdan +300 calori alın.. 4-5 hafta deneyin yaglanma varsa azaltın yoksa artırın tammınımce olmayacak.. Ve kesinlikle basit seker tuketmeyın.

3.Gün de kardiyo yapıyorsunuz diyelim, o gün -400-500 calori alın ve karbonhidratı %70-60 üzeri tutunki kasdaki hidratları kaybetmeyelim.

4 ve 5. günde ağırlık calıstıgınız var sayalım.. 4.gun gene +300 alıp, diğer gün -200 calori alın..

6.gün de dinlenmeye yer verin ve +300 calori alın..

7.günde -500 calori alın..

Ve böyle benım testlerimde ben 1 ayda 500 gr yag yakıp, 100 gr kas almıstım. (kaçı hidrat kaçı kaliteli kas bilemem ama yılda 1 kılo kalıtelı kas aldıgımızı varsayarsak 100 ggr kaloteli kas oluyor)

Ben ünlü insanları vs çok arastırdım.. %20 yag oranı ıle baslıyıp kolu 35 cm den 37 cm ye çeke ncok gordum.. Arastırmalarımda benım yontemımı uyguladıklarını gosterıyorr. Ama bu iş gerçekten sabır ister.. ve + calori aldıgınız zaman keslinlikle basit karb almayın. ve - calori aldığınız zaman bol karb (buna basıt sekerde dahıl ) alın cunkı *- calori alacaksınız poğaça yeseniz bile o kalori çaığı yag yakmanıza sebebp olacak.

Ciko Nat...

Sezercik, gorkemkilic, skill4getz ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  2. skill4getz

skill4getz Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Balıkesir
    yararlı konu teşekkürler

3. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Bu sistemin pek işe yaricagini zannetmem ise yarasada etkisi az olur ama guzel bi yöntemde ben ekliyim. Carb backloading ile oluyor . Carb backloading yapiyorm idman gunu 3000-3300 kalori idman olmayan gunler keto yapiyosn ve 500 kalori az aliyorsn deneyin farki anlarsnz

gorkemkilic bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş