Aynı anda karın ve göğüs çıkarmak

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve atahan224 tarafından 19 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. atahan224

atahan224 Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Yalova
    Son 3 haftadır deli gibi makarna pilav yiyorum 1 tencere makarna yapıyorum 1 oturuşta hepsi bitiyo antreman sonralarında . Tabi yumurtayı eti de alıyorum protein tozu da alıyorum 10. ayım v.g de sorum şu çok makarna pilav yemek göğüslerin şişmesine faydalı iken karın kaslarına iyi değil şimdi aynı anda ikisini nasıl geliştirecem anlamadım gitti 4 tane baklava var alttakiler ne yapsam çıkmıyor diyet yapsam bu sferde göğüslere zarar bana bi akıl verin ya ne yapayım ne edeyim 4 baklavayla kaldım 2 tane daha lazım :p birsürü alt karın hareketi denedim sökmedi

2. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Haykırarak güldüm bu cümleye :D

dostum önce bulk yapip kas kutlesi kazan bu arada yaģlanacaksın zaten. Sonra definasyona girip kaslarindan biraz kaybederek de yaģ yakip hatlari belirginleştir.
    --- Mesaj birleştirildi, 19 Nisan 2014 ---
    Insülin: Aynı gün hem kas inşaası hem de yağ yakımı nasıl yapılır? | BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

Bu başligi incele

atahan224 bunu beğendi.
  3. G O M J

G O M J Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    Yag oranini azaltmak lazim.
    +olarak 1 tencere makarna fazla degil mi ki? Yiyebildiginden yarim fabak fazla ye bence, diger yediklerin çöp olarak giriyor vucuduna.

atahan224 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş