Aynı anda 2 takviye zararlımıdır?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve FootballPlayer tarafından 13 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. FootballPlayer

FootballPlayer Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar. 17 yaşındayım amerikan futbolu oynuyorum. Atletik ve güçlü olmak için yoğun ağırlık idmanları yapıyorum. Yani haftanın her günü yoğun tempo içerisindeyim. l-arginine l-ornithine sabah 2 akşam 2 şeklinde kullanıyorum.
    Şimdi doğal olarak testosteron arttırmak için ve idmanlarda daha iyi performans çıkarabilmek için "Tribulus terrestris" kullanmak istiyorum. Hem aynı anda sakallarımda hafif seyrek onada faydası olur.
    L-arginine l-ornithine ve Tribulus terrestris aynı anda kullanıldığında sorun olurmu?
    Tribulus terrestris tamamen doğalmıdır?
    (Yan etkisi olmadığını duydum.)

2. nrdeb

nrdeb Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Tribulus terrestris tamamen zararlıdır.

3. brhmcr

brhmcr Guest

Makale vs alabilir miyim? Nereden cikariyorsunuz ve net konusuyorsunuz?

Tribulus bildigimiz bir tur bitki, kullandim ve herhangi bir zararini gormedim.Yarari konusunda da supheli yaklasimlar var. Cinsel noktada bende libido artisi yasatmisti, ancak testo seviyesine katkisini olcturmedim. SAkal konusunda etkili olmayacaktir. AOL ile kullanimi veya diger supplementler ile sikinti olusturmaz.

4. FootballPlayer

FootballPlayer Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Peki bunun gibi farklı bir doğal testosteron takviyesi varmıdır?

5. brhmcr

brhmcr Guest

Bir cok dogal urun mevcut : Horny Goat Weed,Grape Seed Extract, D-Aspartic Acid Saw Palmetto Extract vs

Bu urunler genelde testo boosterlarin ana maddeleridir.

Ornegin:

http://www.bodybuilding.com/store/pharmafreak/test-freak.html guzel bir urundur.

Ps: 17 yasinda birinin testo booster kullanmasi kadar gereksiz birsey yoktur. ZAten duzenli beslenme ve agir idman ile maks seviyelere tasinir.Bir rahatsizliginiz yoksa. Kullanmaniza kesinlikle gerek yok. Zaten etkileri de kesin degildir.

Sayfayı Paylaş