Aykırı programım için tavsiyeler

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve sexyceset tarafından 11 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. sexyceset

sexyceset Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    mersin
    2 senedir bu sporun içindeyim. Uygulamaları olarak 8-9 ayım geçti diyebilirim. Herkese verilen programlardan haz almıyorum bence en güzel program insanın kendi vucudunu tanımasıdır. Mesela ben kendımı bildim bileli spor yapıyorum o yüzden vucut tempoya çok yatkın. Antremanı hakkıylada yapsam kas agrıları 48 saat sürmüyor vucut kendını toparlıyor ertesi gün kendimi enerjik yeni bi antreman çıkartabilecek sekılde hissediyorum.
    1.77 boyunda 73 kiloyum.
    antreman programım ise söyle tasarladım. Kollarım gövdeye göre orantısız oldugu için.
    bazıları bacaga girer 6 gün agrısını hisseder ama ben cok fazlalda zorladıgım soylenemez.
    yardımcı ürün olarak pre-workout siparis verdim. Çünkü enerjiye ihtiyacım olucak

pazartesi -) biceps - triceps
    salı-) bacak
    çarşamba -) gögüs-omuz-( sırt 2 hareket )
    persembe -) bacak
    cuma-) biceps - triceps
    cumartesi-) off
    pazar -)off
    --- Mesaj birleştirildi, 11 Aralık 2013 ---
    Önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim

2. NumLock

NumLock Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    samsun
    Kolların gövdene göre gerideyse fazladan kol çalış tabi ama sırt yetersiz be kanka.Bende senin gibi 2 defa kol çalışıyorum.
    Pazartesi - Göğüs
    Salı - Sırt
    Çarşamba - Off
    Perşembe - Omuz
    Cuma - Bacak ve Biceps Triceps
    Cumartesi - Off
    Pazar - Biceps Triceps
    2 gün çalış 1 gün dinlen taktiği sırt bacaktan sonra en büyük kas grubudur mutlaka özen göstermelisin.
    Haftada 1 gün bacak çalışsanda tepki vericektir ama futbol,dövüş sporları vs. için 2 gün çalışıyosan öyle yapmaya devam et.

sexyceset bunu beğendi.
  3. sexyceset

sexyceset Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    mersin
    öncelikle cevap için teşekkür ederim. Bacak calıstıgım zaman sadece kendı vucut agırlıgmla calısıyorum zorlamıyorum o yüzden bacak günleri off diyebiliriz.
    sırta gelirsek eğer sırtı baska bi güne aktrırsam 24 saat geçmeden tricepsleri yoracagım o yüzden tedirgin oluyorum.
    cumartesıye ekleyebilirim belki
    --- Mesaj birleştirildi, 11 Aralık 2013 ---
    bacagı gelişmesinden ziyada büyüme hormonu salgılaması için yapmayı tercih ediyorum. Yoksa bacagımdan memnunum yani

4. NumLock

NumLock Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    samsun
    Evet sadece üst vücudunu çalıştıran ve hem üst hem bacaklarını çalıştıran 2 grup arasında bi deney yapıldığını bacaklarla beraber çalışıldığında büyüme hormonu ve testesteron artışı olduğunu okumuştum yaptığın mantıklı deneyebilirim bile:D

5. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.

Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-25)

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş