Aydınlatılmasını bekleyen sorular..

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve badboy9119 tarafından 21 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Biz yardımcı olmanın derdindeyiz yoksa ne kullandığın beni pek ilgilendirmez. Belliki Hardline kullanmışsın bunu dillendirmenin kötü bir yanı yok bir ürünü eleştiriceksin ki varsa yanlışını düzeltip daha iyi bir ürün çıkarılsın. Bu ürüne zarar değil yarar getirir.

Sendeki çaptan düşme olayı her türlü durumdan kaynaklanabilir olayı gelip proteine bağlamak ne kadar doğru. Protein tozunu bıraktıktan sonra protein tüketimini yeterli düzeyde arttıramamış olabilirsin vs vs.

Neyse fazla da uzatmak istemiyorum belliki agresif bir yapın var. Kolay gelsin bildiğin gibi takıl ...

2. Deliammo

Deliammo Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Beslenme bölümünde en son yazılan konuya bakarsan ismimi görebilirsin . Orada ne kadar ve nasıl beslendiğim yazıyor . Bu kullanımda o kiloya protein desteği az geliyorsa diyecek bir şeyim yok haklısın.
    Yapıma gelince haklısın ani çıkışlarım olabiliyor.
    Kullandığım marka hardline dı evet . Daha sonrasında yani 8. aydan sonra whey protein gold standart kullandım vücudum kaybettiği kastan fazlasını kazandı 1 ay içinde.
    Zaten ince düşünüp sık elemeden ben buraya bir şey yazmam. O yüzden proteini dayanak olarak kullandım. Beslenme bölümündeki yazımı okuyup yorumunu yaparsan sevinirim.

3. badboy9119

badboy9119 Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Deliammo usta senin verim alamaman belli oldu optimum whey gold devam :)

Deliammo bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş