Ayakbileklerine takılan agırlıklar

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve x tarafından 30 Aralık 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. x

x Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bayan Ayakkabı Imalatı
    Yer:
    İstanbul
    Yaklasım 3 gundur ayak bıleklerıme 2 ser kıloluk agırlık taktım. ve hıc cıkarmadım. hedefım 1 ay cıkarmamak banyo bıle onlarla yapıyorum. Sizce sonuc ne olur? Zararı olurmu acaba.

2. tselcukt

tselcukt Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Mersin
    bir zamanlar kısa bi süre futbol oynamıştım bi kulüpte ve o şekilde ayak bileklerime ağırlık takmıştım koşuyordum hızımı artırmıştı açıkçası onu çıkardıktan sonra açık ara fark atıyordum yanımdakilere

3. x

x Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bayan Ayakkabı Imalatı
    Yer:
    İstanbul
    aslında butun vucuduma adepte edecegım agırlıklar baglasam nasıl olur dıye dusunuyorum. sakatlıga ımkan vermıycek bolgelere baglamayı dusunuyorum ama ilk ayak bıleklerınde sonucları gormem gereklı.

4. gr

gr Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Gelişim için dinlenmede gerekli değilmi, sürekli takilmiş agirliklarla sakatlik olmaz ama hissedilir bir gelişimde olmaz saniyorum. Onun yerine düzenli şekilde onlarla koşmak daha mantikli, yani işi duş alirken bile çikarmamaya kadar getirmek biraz abarti olmuş gibi. =)

5. x

x Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bayan Ayakkabı Imalatı
    Yer:
    İstanbul
    bende soyle dusunuyorum. Bi sure sonra beyın onu vucudun devamı gıbı algılıyor. yani yorulma olmuyor. hic rahatsızlık hıssetmıyorum. tam tersı cıkarınca ordek ler gıbı yuruyorum :) artık vucumun bı parcası gıbı hıssedıyorum ve aklıma bıle gelmıyorlar. ama bazen ayaklarımı uyusturuyor. damarları sıkıstırdıgı ıcın olsa gerek sanırım

6. x

x Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bayan Ayakkabı Imalatı
    Yer:
    İstanbul
    amacım hayalımdekı fıt ama fazla kaslı bacaklar. ona ulasabılırsem epilasyona baslıcam hemen.

7. mady44

mady44 Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    70 kilo isen vücut ağırlığını %6 arttırmış olursun, buna da vücut kısa sürede adapte olur, çok hızlı kilo almış birine bacakları ne tepki veriyorsa daha iyisini alamazsın. Inline skate öğrenirken (tek şerit olarak tekerleklerin bulunduğu paten) 1 hafta ayağımdan çıkarmadan gezmiştim, ki hafif de değildir onlar, yaptığım en aptalca şeylerden biriydi. Çünkü ilerlemek için bacaklarınızı yürümeden farklı şekilde kullanmaya vücut o kadar adapte olmuştu ki (sadece 1 haftada!) çıkardıktan sonra ilk gün hiç yürüyemedim(ayaklarımı yere sürüyordum ilerlerken), birkaç günde düzeldi, motor fonksiyonlardan biri olan yürümenin bile istenirse bozulabileceğini kanıtladım.

Sayfayı Paylaş