Ayak içe basma problemi

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve mevsres tarafından 30 Aralık 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. mevsres

mevsres Üye

Beğenileri:
    828
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Gürcistan
    Arkadaşlar bu problemi ekstreme düzeyde yaşayan biriyim, yani öyle böyle değil, Pes Planus diye geçiyor.

Squat yaparken çok sıkıntı veriyor bana, ne yaparsam yapayım halter ayakkabısı giymeme rağmen ayaklarım içe dönüyor.

Şu fotoğraftaki gibi bir problem, bunun için önerebileceğiniz kesin sonuç veren egzersizler hangisidir?

Çünkü daha öncesinde ayak bileğimi germeye çalışıyordum, fakat sorunun aslında ayak bileği gerginliği olmadığını farkettim.

2. Katarina

Katarina Üye

Beğenileri:
    238
    Ödül Puanları:
    53
    Bu konuda agirsaglam cok guzel bir video yayinladi bir goz atmani tavsiye ederim.

3. mevsres

mevsres Üye

Beğenileri:
    828
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Gürcistan
    İzledim, ama videodaki gösterilen egzersizler sınırlı, yani "Hiç yapamıyorsanız en azından bunları yapın" denilen egzersizler, ben ne gerekiyorsa yapma imkanına sahibim, haftada 6-7 gün spor yapan adamım.

4. Nanza

Nanza Üye

Beğenileri:
    110
    Ödül Puanları:
    53
    Doktora gittiniz mi, Ayrıca bazı durumlarda vucut el vermiyor ise yapacak bir şey olmuyor maalesef. Ben de 4 aydır omzum yüzünden üst vucut çalışamıyorum...

F5121 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş