Ayağımda Tümör var - Gece işinde çalışıyorum - Kilo Almak istiyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve baymu tarafından 22 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. baymu

baymu Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    - Arkadaşlar 2.5 yıldır gece işinde çalışıyorum.Geceleri çalışıp gündüz uyuyorum hep.Sizce spora başlamalı mıyım bugün yazılmayı düşünüyorum gerçi ama aklıma takıldı sizce bir zararı olur mu bana? (Gece 2 saat kestiriyorum, Gündüz 6 saat uyuyorum biraz halsizlik yorgunluk hissi oluyor üzerimde ama spora gidersem enerjik hissedermişim kendimi öyle dedi arkadaş bana)
    - Ayrıca sağ ayağımda 48 cm iyi huylu tümör var dizden kasığa kadar.Ayağımı zorlamadığım için kaslar erimiş güçlendirmem lazım.Doktor güçlendir demişti zamanında önerileriniz var mı?
    - Bir de kilo almam gerek boyum 180 kilom 55
    (HardLine kullanmıştım 5 yıldır 48- 51 arası değişen kilom bunu spor yapmadan düzensiz bir şekilde 3 ay kullanmıştım 6 kilo aldırmıştı.Kabız yapıyor diye kullanmayı bırakmıştım.Şimdi Dymatize Uper Mass Gainer Siparişi verdim bu iyi mi sizce?)
    Yardımlarınız ve destekleriniz için şimdiden çok teşekkür ederim.

2. Almclskn

Almclskn Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    Biraz kırıcı konuşursam özür dilerim ama 55 kilosunuz tavsiyem size bunu (en azından) gerçek gıdalarla yükseltmeniz, daha sonra takviye kullanmanızdır. Siz 60 kiloya kadar gerçek gıda tüketin, sonra alırsınız zaten alacağınız tozları ilaçları vs. Yumurta tavuk biftek balık bulgur peynir ne bulursanız yiyin. Dirty bulk yapın.

Alfonso_ bunu beğendi.
  3. Alfonso_

Alfonso_ Üye

Beğenileri:
    343
    Ödül Puanları:
    93
    @Almclskn hocama hak veriyorum bu konuda ben tümden gainerlara karşıyım bildiğin toz şekerle whey proteinin karışımı gainera vericeğiniz parayı kırmızı ete verin daha yararlı olur.Kilo almak için doyana kusana kadar yemeniz lazım hatta kussanız bile yemeniz lazım.

Almclskn bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş