ay sonu geldi 3'ün 1'ini aldım.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve XxBadyxX tarafından 26 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. XxBadyxX

XxBadyxX Yeni Üye

Beğenileri:
    308
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Evden
    Buğün ay sonuydu ölçülerimi aldı hoca çok heycanlandım 5 kilodan fazla veririm diye.. tartıya bi çıktım 1 kilo vermişim ya şaka gibi ben spora tekrar başlamadan 1 ay evvel ekmeği yemeği komple kestim gerçekten bak lafın gelişi değil tam 2 aydan bu güne kadar bi lokma bile ekmek yemedim kepek dahil. tuzu şekeride olabildiği kadar kıstım,adam gibi diyet yaptım ama verdiğim kiloya bakarmısınız ya :( başka zaman olsa üzülmem ama benim 3-4 kg daha atmam gerekiyo mülakat için..

niye böyle oldu anlamıyorum kardiyo çalışmalarımda ayda 4 kilo vermiştim ilk başladığım zamanlar.. ama kendimi zayıflamış hissediyorum hatta bu lanet popom bile inceldi gibi pantoln eskiden sıkardı şimdi gevşek geliyo bayağı hemde..belimde 3 cm incelmiş. hoca diyo ki kas olarak alıp yağ olarak vermişindir falan filan ama tatmin etmedi beni.. moralim bozuldu, insan yinede tartıda kilo verdiğini görmek istiyo.. benim merak ettiğim şey nerde hata yaptım acaba, çalışma hatası olabilirmiz sizce ? 2 gün çalış 1 gün dinlen.. programı yaptım.. az dinlendiğim için olabilirmi acaba.. bundan sonra salona gitmeyi düşünmüyorum, orman hemen ayağımın dibinde sabah kalkıp baya bi koşmayı düşünüyorum

2. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Öyle olabildiğince azaltma şekeri tamamen kes. Hocanın da dediği gibi kas kütlende artmış olabilir. Sanırım spora ara verdikten sonra devam ettin, vücudun form tutmaya başlamış, belinde inceldiğine göre yağ yakmışsın. Kilon sınırda değilse takma kafana.

3. Green Day

Green Day Yeni Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    Neyin mülakatlarına hazırlanıyorsun ?

4. XxBadyxX

XxBadyxX Yeni Üye

Beğenileri:
    308
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Evden
    askeri mülakat, Ömer evet kendimi yağ yaktığımı biliyorum yani kilo verdiğimi görebiliyorum inceldim birazda tartı canımı sıktı işte, bundan sonra resmen bi greve falan girmeyi planlıyorum ama bakıcaz artık, boyum 176 civarı sanırım ve benim 82 olmam gerekiyo ama ben 85 im, göbek yok bi tek kalça var işte oda gitse sorun kalmıcak

5. YesiLZeytin

YesiLZeytin Üye

Beğenileri:
    198
    Ödül Puanları:
    53
    Belin inceldiyse yağ yakmışsındır, ama kas miktarın da arttıysa kilo değişimi çok gözle görülür olmayabiliyor. Önemli olan yağ yakmaktır, kiloya çok takılma, bel ölçülerini takip etmen daha mantıklı.

Pappy, Azi, XxBadyxX ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  6. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Beden kitle endeksin 27-28 geliyor. Yanlış bilmiyorsam askeri mülakatlarda sınır 30, sıkıntı olmaz bence :)

7. XxBadyxX

XxBadyxX Yeni Üye

Beğenileri:
    308
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Evden
    Evet de korkuyorum ya adamlar elemeye bahane arıyo çünkü,sırf kilom yüzünden tekmeyi yemek istemiyorum... artık bu az sürede daha çok daha dikkatli beslenicem sporuda ona göre ayarlıcam

8. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığı forum kurallarına aykırıdır.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

themertyildiz ve xinplysz bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş