aviator'un yolu.. USTALARDAN ÖNERİLER BEKLİYORUM

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve aviator35 tarafından 21 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. aviator35

aviator35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhabalar.. Forumumuz sayesinde yıllardır süren spor faaliyetlerime daha profesyonel bir bakış kattım, yanlış bildiğim birçok doğruyu düzelttim. Uye olduğumdan beri sürekli okudum ve bir takım doğrulara ulaştım. Şimdi ise kendi rutinim ile ilgili forumdaki ustalardan yorum,destek,eleştiri,tavsiye almak istiyorum.

18 yaşımdan beri bir fiil sporla iç içeyim genelde kondisyona dayalı bir programa mesleğim gereği hep aşina oldum. Son iki senedir ise çalışma şartlarım gereği salon sporlarına yöneldim. Yaşım 27, 185 boy, 75kg'yim. 2000 metre irtifada günümün en az 8 saatini geçiriyorum ve bu tempoya girdiğimde kilom 83'tü, doğru beslenme ve dağ havası ile kilomu kontrol altına aldım.

4 aydır düzenli olarak haftada 3 gün (salı,perşembe,cumartesi) tae-bo yapıyorum ve kardiyo olarak çok fayda sağladığını düşünüyorum.

Bunun yanında uygun bir programla ağırlık çalışması da yapmak istiyorum. Bunun için tercih edilecek kardiyo programıma uygun gün ve temel hareketler ayrıca uygun beslenme konusunda desteğe ihtiyacım var.

Amacım yağsız olan vücudumda biçimli ve atik bir görüntü verecek hacim elde etmektir. Çalıştığım yerde öğle araları 12-13.30 arası spor salonu kullanma şansım var, temel aletler bu salonda mevcut. Umarım konumla ilgili forumdaki bilgili arkadaşlarım bana gerekli girdiyi yaparlar. Şimdiden yorum yapacak arkadaşlara teşekkür ederim.
    [/SIZE][/SIZE][/SIZE]

Sayfayı Paylaş