Atletik vucüda sahip olmak?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve 4Bodymuscle tarafından 16 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. 4Bodymuscle

4Bodymuscle Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşlar ben en fazla 3 haftadır çalışıyorum Flexor un evde dumbell ile çalışma programı ve kendi vucüt ağırlığımla 16 yaşıma basmama 3.5 ay var 70 kiloyum ayaktayken göstermiyorum ama oturdumda eğildiğimde 3 kat ortaya çıkıyor:) evde 2 tane 5 kiloluk dumbellim var 1 buçuk ayı tamamladığımda kiloyu arttırıcam ve kapı arası barfiks aleti var şöyle söyliyeyim ailem(annem diyim yada) senin öyle atletik vucüdun olmaz diyor ama ben inadına çalışıyorum kendimi telef ediyorum resmen kendimi baya bir yoruyorum hareketleri düzgün şekilde yapmak için sizce zamanla atletik bir vucüda sahip olabilirmiyim yada ne kadar çalışırsam çalışıyım hep birşeyler eksikmi kalır bu arada hem yağ eriten hemde karın kası geliştiren bir program yapıyorum 8 dakika boyunca durmadan çeşitlik şekillerde tüm karın kaslarını çalıştıran hareket yaptırıyor durmadan ve sonunda gerçekten hissediyorum içerde birşeylerin olduğunu :)

demir00 ve Coyote bunu beğendi.
  2. Coyote

Coyote Üye

Beğenileri:
    1.569
    Ödül Puanları:
    123
    Düzgün beslenmeyi öğrenirsen olur üstelik 2 gunde bir 45 dakika çalışarak.

Bu yaşta şınav barfiks ve dips sandalye dips gibi hareketler bile geliştirir adamı.

Atletik vücut istiyorsan bir atlet gibi çalışmalı ve beslenmelisin.

Koşuyu önemse ve bence işe önce koşarak başla.

Tabi önce yürüyerek.

Daha sonra koşularla beraber bir atlet vücuduna giden yolu başlatırsın.

4Bodymuscle bunu beğendi.
  3. rambo34

rambo34 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    Atletik vücuda sahip olmak için koşuyu , yüzmeyi v.b sporlarıda yapmalısın sadece ağırlık kaldırmakla atletik olunmaz...

Eğer hacim istemiyorsan sadece atletik olmak için kendi vücut ağırlığınla çalışman yeterli zaten.

4. 4Bodymuscle

4Bodymuscle Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    38

Hacim istiyorum ben genellikle yazın en fazla 1 ay boyunca yüzebiliyorum koşu yapacak alanım yok ama hafta sonları parklardaki spor aletlerini ziyaret ediceğim:)

5. oklahoma

oklahoma Yeni Üye

Beğenileri:
    322
    Ödül Puanları:
    0
    şimdi aslında atletik vucut yapısı sonradan kazanılmaz. 3 çeşit vucut tipinden biridir ve genelde doğuştan gelir. burada senin anlatmakl istediğin sanırım sonradan çalışmayla ne kadar toparlarım ve o goruntuye yaklaşabilirim demek istiyorsun. coyote caabını vermiş ama bikaç bişi ekleyebilirim. 1. duzenli çalışma ve aksatmama 2. duzenli, dengeli , doğru beslenme ve aksatmama 3. bunlara uygun olarak ayarlanmış bir dinlenme. bunu yaşam tarzına donusturebilirsen bu olur. yoksa istediğin şeyi elde edemezsin. bunlar senin için bir ödev gibi olmamalı. sadece hayatının bir parçası. gunde 1 saatini ant. vereceksin. cok mu acaba ???

6. pashacan

pashacan Üye

Beğenileri:
    352
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul - bakırköy
    bi insanın bi insanı en ufak bi fikri olmadan senden atletik vücut olmaz diyerek yaftalaması hemde bu kisinin annesi olması ne kadar acı bisey yahu?

anneciğin tüm atletikler doğarken atletik doğuyolar mı sanıyordu acaba?

azmini sakın yitirme annenin söylediklerine pişman olmasını sağla

Sayfayı Paylaş