Atlantis Sports Center - Batıkent

Konusu 'Ankara' forumundadır ve Riazor tarafından 22 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 18 üye.
  1. Riazor

Riazor Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Ankara
  2. CaglarYildiz

CaglarYildiz Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Ankara
    Evet bende bb yeni başlayan birisi olarak Atlantis Sports Centera üye oldum ama henüz açılmadı aralık başını bulur demişlerdi bu günlerde gidip tekrar konuşmayı düşünüyorum umarım biran önce açılır ve başlayabilirim sporuma

3. Riazor

Riazor Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Ankara
    Yıllık ne kadar ödediniz? Bir hayli yüksek meblalar istediklerini duymuştum da...

4. CaglarYildiz

CaglarYildiz Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Ankara
    atlantis cityde oturanlara herşeyin dahil olduğu sistem eğer 25 yaşın altındalarsa 1500tl yıllık eğer orada oturmuyorsanız ve 25 yaşında yada altındaysanız 2000tl. Evime yakın olduğu için seçtim yoksa ankarada bir cok yerle görüştüm işime yakın olarak mostlife sports center vardı oranın fiyatları dahada dudak uçuklatan cinstendi o yüzden atlantisi seçtim. en son konuştuğumda da ocak ayının ilk haftası açılacak dendi umarım biran once acılırda başlarım spora evde yap yap bir yere kadar

5. fikreteda

fikreteda Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    most life club çok fazla yaaa burasının havuzu falan naıs biraz bilgi veririmisiniz

6. CaglarYildiz

CaglarYildiz Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Ankara
    most life ile kıyaslanabilcek bir yer ben ikisinide gördüm mostlife biraz daha büyük atlantise göre ama buranın havuzuda yarı olimpik saunası hamamı buhar odası soyunma odaları bence güzel yarı basket kortu fitness salonları da yeterli tek sorun bir türlü açılamaması sanırım şubat ayı ortalarında açılacak en son testler yapılıyordu aletlerin ve temizleme işlemleri vardı cumartesi tekrar gidicem hocalarla konuşcam açılış zamanını

7. ogan23

ogan23 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar öyle inanılmaz bir salon değil most ile de kıyaslanabilecek bir yer değil. İkisinide gördüm ben havuzu küçük. Fiyatlarıda inanılmaz abartı 25 yaş üstündeyseniz 2800 tl fiyat çekiyorlar. Altındaysanız 2000tl fiyat çekiyorlar. Bu fiyata karşılık nasıl bir hizmet verebilecek anlamış değilim. Ankyra ayarında bir yer gibi geldi bana açıkçası. Birde satış personeli acayip cıvık. İleride 2000tl fiyatı seviyesine çekerlerse belki kayıt olabilirim.

8. CaglarYildiz

CaglarYildiz Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Ankara
    ben üyeyim ve memnunum fiyatı biraz yüksek evet ama evime beş dakika mesafede olduğu için vereceğim benzin parasını dengeliyor. Personelide aslında cıvık değildir aksine gayet sıcak kanlılar neredeyse hepsini tanıyorum. Hocalara gelince ne yaptığını bilen sağlam vücutlu ve heran ilgilenen hocalar.

9. ogan23

ogan23 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Çağlar Bey, benimde evime yakın sayılır ama bir sportif, yada ankyra yada pelops 1200-1400 seviyelerinde kayıt yaparken. Bir spor salonunun benden2800tl alabilmesi için bu saydığım spor salonlarında olmayan inanılmaz bir şey olması lazım burada :))

Personelin cıvıklığına gelince: Ben tesis hakkında bilgi aldığım sırada ücretleri sordum. 25 yaş üstü 2800 dendi 25 yaş altı 2000tl. Fiyat farkını sorduğumda bana verilen cevap 25 yaş altının baba parası yediğinden dolayı çok fazla para veremiyorlar. Bizde verebiliyormuşuz. Ben buradan enayi olduğumu anladım. Çalıştığımız için atlantis sport center bizden daha çok para hak almayı kendilerine uygun görmüşler.

Bu konuyu geçtim satıştaki arkadaşın kurduğu cümlelerde aynen bu oldu. Tarafsız bir gözle bakıldığında sizne düşünürsünüz

10. CaglarYildiz

CaglarYildiz Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Ankara
    ciddi söylediklerini sanmıyorum tanıyorum çünkü bir çocuğunu sıkıntılı bir zamanına gelmiştir diye düşünüyorum. fiyat konusunda haklısınız batıkente göre cok fazla bence dediğim gibi ben evime cok yakın olduğu için burayı tercih ettim yoksa bende başka bir yere yazılcaktım ilk üyeymişim bu arada sözleşme yaparken farkettik tonla hediye verdiler :D

11. ogan23

ogan23 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Doluluk oranı nasıl oluyor. Şu an için çok fazla üye varmı? Haftaiçi mesai saatlerinde gidiyorsanız kalabalık oluyor mu? Alet srası filan bekleniyor mu

12. CaglarYildiz

CaglarYildiz Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Ankara
    şu an çok boş görünüyor bir tek dün kalabalıktı onda bile hiç bir aleti beklemedim 300 kişi üye olmuş ama ben aynı anda 20 kişiden fazla görmedim hiç genelde de iş çıkış saatlerinde giderim kalabalık olması gereken saatlerde ama çok fazla bir kalabalık yok sanırım gelen kişiler genelde havuzu saunayı hamamı tercih ediyorlar fitness için gelenler bile genelde kardiyo aletlerine yöneliyorlar şu an için bir kalabalık yok

13. fikreteda

fikreteda Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    şuan nedir üelik ücreti bilen varmı
    koşulları saatleri havuz vs tabiki bunu internetten araştırabilirim ama birde gidenlerin yorumlarını bilmek istiyorum.

14. CaglarYildiz

CaglarYildiz Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Ankara
    forumda bir tek ben gidiyorum herhalde o yüzden şöyle söyleyim 25 yaş altı sınırsız 2000 üstü 2800 eğer sınırlı gelirsenizde 25 yaş altı 1500tl gibi ama tabi cok paket var haftaici var haftasonu var haftaici akşam var hepsini b ilmem mümkün değil tabi gelip kendiniz görürseniz daha iyi olur aslında cünkü ben gördüğüm zaman cok beendim ama bazılarıda beenmiyor havuzu yarı olimpik cok büyük değil cok kücükte değil saunası hamamı buhar odası falan var yarı saha kapalı basket alanı var

15. zeynepkosan

zeynepkosan Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    beyler siz daha iyi bilirsiniz bu işleri yeni bi spor merkezi açılıcak diyolar duyan fikri olan varmı bende bi yere gitmek istiyorum malum üyelikler uzun en yeni olan avantajlı olur her zman gibi geliyo bana

16. CaglarYildiz

CaglarYildiz Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Ankara
    ne aradığına bağlı olarak değişir ben evime çok yakın olduğu ve hocalarla anlaşabildiğim için seçtim ama fiyatları biraz pahalı

17. fikreteda

fikreteda Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    evet var benim arkadaşlarda duymuş açılıyomuş yeni bi yer

18. CeidoX

CeidoX Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Nerede Açılıyormuş bilgilendirebilirmisiniz

19. CaglarYildiz

CaglarYildiz Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Ankara
    açılalı bir bucuk ay oluyor atlantis sitesinde alışveriş merkezi içinde yeri

20. CeidoX

CeidoX Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Yok gezdim gördüm ama yenibiyer acılacakmış diyorlarorayı sormustum ama ben

Sayfayı Paylaş