1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

atış serbest

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve taskin tarafından 20 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. taskin

taskin Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşalar hepinize merhaba. öncelikle sunu belirtmeliyimki bu siteden ve özellikle forumda oldukça yararlı bilgiler edindim .bunun için herkese başta yöneticiler teşekkür ederim. sizden bir ricam olacak linkte verdiğim resimlere bakarak ban yardımcı olur musunz istediğiniz kadar elşetiriye açığım. temmuz bası kilom 96.5 ti şimdi ise 82.7. boyum 1.77 temmuzdan beri evde çalısıyorum fakat bu siteyi gec kesfettiğim için biraz yanlış çalışmışım. evde ayarlanabilir dambıl aldım ve 5.7 kilo ile çalışıyorum bir gün çalışıp bir gün dinleniyorum. programım ise şu şekilde. hergün
    1 saate yakın yürüme evde 12 dk koşu
    25x4 yarım mekik
    25x4 ters mekik
    25x4 düz mekik
    20x3 squat
    50x3 çakı yanlara doğru
    bundan sonra göğüs

3x15 chest press
    3x15 incline chest fly
    3x15 pullover
    bundan sonra kanat için

bent over row 3x12
    bu hareketin oturarak yapılanı ismini bilmiyorum özür dilerim yine 3x12,
    ve yine bu hareketin 3x12 ayakta kıç dısarda bacaklar hafif bükülmüş halinde ki hareketi

2. gün ise;
    ısınma ve karın hareketleri ,
    koltuğa kolumu dayayıp kol hareketi (ismini bilmiyorum yine) 3x15
    bacak içinde kol 3x15
    arka kol 3x10
    biccep curl 3x15
    lateral raise 3x10 (bunu 4 kilo ile yapıyorum)
    upright row 3x15
    yani işte elimde dambıl ayakta durarak yana acış öne açış ve birde ismini bilmediğim yine tavuk kanat cırpar gibi bir hareket var 3x15 er de onlardan yapıyorum
    yazım yanlışları ve hareketlerin adlarını bilmememden dolayı sıkıcı yazımı okuyup cevep verecek olan herkese şimdiden teşekkür ederim
    resimler. http://www.flickr.com/photos/32485377@N04/

2. Jevric

Jevric Yeni Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Ev için çok güzel bir program oturtmuşsunuz. Verdiğiniz kilolar bu başarının bir göstergesi. Önce programı eleştirirsem karın hareketlerinin yoğun oldğunu söylerim. Şu vaziyette göbek tam olarak erimeden karın hareketlerinde vücut fazla zorlanmamalı bence. Çünkü yağ tabakasının altında şişen karın kasları daha da fazla göbekli gösterebilir(0005 Nolu resimde yağ tabakasının altında karın kaslarının olduğu çok belli, yağları atarsanız çok güzel bir görüntü olur). Sonra kol arkası hareketi 1 tane var gördüğüm kadarıyla. Zaten resimlerde de görüldüğü gibi kol arkası pazunun bayağı gerisinde kalmış. Kol arkası için 2 hareket eklenip, omuz hareketleri onlardan önce yapılmalı derim. Tam gaz devam, 2-3 ay sonra örnek gelişimlerden olucak bence.

3. foranimati10

foranimati10 Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    iyide başlığı neden atış serbest olarak yazdın ben onu anlayamadım??? ;) o daracık odada hiç bir şekilde başarılı olamazsın..bir spor salonuna gitmeni tavsiye ederim...

4. taskin

taskin Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    levric, teşekkürler yorum için . Benim için henüz yolun başı 6 ay sonra istediğim vücuda sahip olacağıma inanıyorum. Evet haklısın karın çalışması fazla, elimle karnımı yokladığım zaman kasların çok iyi olduğunu hissediyorum,arka kol içinde henüz bir ay oldu kol çalışmaya başlayalı. Foranimati atış serbesten kastım; çok yağlısın şuranı şu şekilde yap buranı daha fazla çalıştır vs gibi eleştirilere açık olduğumu belirtmek istemiştim.Yanlız görüyörum ki bir eleştiri değil tavsiye yapmışsınız. Evet bu iş evde olur,neden olmasın. Yani hepimizde,kursa gitmeden sınav basarılmaz patrona yalakalık yapmazsan terfi edemezsin şu partiye yakın olmazsan su olmaz vs vs korkusu ve cesaretszliği var. Evet kabul edeiyorum kimya deneyleri labaratuar yerine nasılki WC de yapılmaz ise teknik gerektiren sporların da evde yapılması zordur. Zorsdur fakat başarılamaz değildir imkansız değildir. Tekrar herkese saygılarımı sunar eleştirileri ve yapmam gerekenleri söyleyecek herkese teşekkür ederim...

5. Miracle

Miracle Üye

Beğenileri:
    243
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ticaret
    Evde yaptıgın antremanla spor salonundakı antremanın verımı aynı olmaz demış arkadaslar. Tabıkı basarılmaz deıl evde de calısırsın gelısırsın ama daha uzun surer :)
    kolay gelsın yolun basındasın daha bence spor salonuna gıtmeyı dusun.

6. txen10

txen10 Yeni Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    0
    soru basit : para?

7. Genco1907

Genco1907 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    kilolardan kurtulup iyi şeyler yapacağına ınanıyorum.yapın müsait

taskin bunu beğendi.
  8. taskin

taskin Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Bir iki resim karsılastırma acısından.Zaman yok evde devam.Sadece karın bölgesini koydum hedefim biazda oraydı.Programa devam.yazın görün siz beni:lol:.5 ay var resim aralarında.

Ekli Dosyalar:

9. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    kafaya koyduktan sonra elbette olur.çok buyuk hedefler belirlemedikten sonra eminim istediğine kavuşursun.

taskin bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş