Astsubay ve Polislik için

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Burakbey94 tarafından 28 Kasım 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. Burakbey94

Burakbey94 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Boy: 1,72
    Kilo: 64

Merhabalar

2012 de Astsubaylık ve polislik için başvura yapacam mülakatlara hazırlanmak açısından 2 3 aydır pek düzenli olmayacak şekilde çalışıyordum ama genede gelişme oldu sadece pazu çalıştım 29 cm oldu şuan. Dengesiz çalışmamak için sizlerden bilgi edineyim diye geldim Göbek kısmım 80 cm geliyor biraz yağ var (bence), düzenli bir çalışma programı sunabilirseniz çok mutlu olurum.

Malzemelerim: El yayı, 2 x 5kg dambıl, Kapı barfiksi

Yaptıklarım: (ayaklar bükük) mekik dakikada 40 civarı, şınav dakika da 30 civarı, barfiks (geniş tutuş) 3 anca, dar tutuş 5 6 civarı,

400 metre koşmayı denemiştim zeminden de kaynaklı olarak 360-370 metreyi 1 dakika da, 1.5 km'yi de 05:48 saniyede koştum.

Çok fazla kas yapmak istemiyorum sadece form da bir vucüt :)

Yorumlarınızı bekliyorum

Saygılarımla...

Son düzenleme: 28 Kasım 2011
  2. furkan123

furkan123 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Dediğinden anlaşılan fit olmak istiyorsun bence salona yazılmalısın ayrıca cardio calısması arkasından agırlık yapmalısın kasların da guc kazanmıs olur beslenmene de dikkat edersen istedıgın vucuda kavusursun :)

Burakbey94 bunu beğendi.
  3. Burakbey94

Burakbey94 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Salona gitmeden bu şekilde olan birçok arkadaş var :) hem bu sebeble hemde sınav süreci nedeniyle o olmazda evde olabildiğince neler yapabilirim onu merak ediyorum.

4. tolgafb

tolgafb Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Bence'de salona yazılmalısın.Günde 1 saat fazla bir şey değil zaten aynı zamanda kafanı dağıtmanı sağlar..Ayrıca spor salonuna gittiğin için asker'dede bunun faydasını görürsün kesinlikle..Şınav,Mekik' nereye kadar yani :) Sonuçta askerlik ve polislik fiziksel güç ve dayanıklılık gerektiren meslekler..

Burakbey94 bunu beğendi.
  5. Burakbey94

Burakbey94 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Dar tutuş 5 6 yapamazken 12 yi gördüm şimdi :) Ben sadece evde nasıl ideal vücut boyutlarıma ulaşırım onu istiyorum da yorum yazan çok az :)

6. dehset1010

dehset1010 Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    zaten barfiks 5 kg luk dambel larla büyüyemezsin eğer fit vücut isitoysan kardio yapman lasım koşman lasım beslenmene dikkat etmen lasım

Burakbey94 bunu beğendi.
  7. Emre94

Emre94 Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    Bende Polislik ile astsubaylık arasında Kaldım Kardeş Sence hangisi:D

8. Burakbey94

Burakbey94 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Zevk meselesi kardeş, kendine güveniyorsan ki buradaysan fiziki yapından dolayı Özel Harekatı ya da Özel Kuvvetleri düşünmelisin :) Ama bu Deniz Astubay mı olur (SAS, SAT) Jandarma mı (Jöh) yada Polis (PÖh)mi olur sana kalmış :) Ha birde Kara Astsubay var ondan da Bordo bereli olarak çıkarsın :)

9. Emre94

Emre94 Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Harekat Benim Amacım İnşallah Oluruz:D

10. Emre94

Emre94 Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    Polis Akademisinede girilebiliniyomuş Acaba Onda Aranan Şartlar neler bide Bu sınavlara müracaat nasıl oluyor?

11. cekodaya

cekodaya Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    KPSS hazırlanıyom.Bu sefer olacak inşallah panpa
    Yer:
    esenler
    Askere gitmediğin için astsubaylığın ne demek olduğu bilmezsin.Sana şöyle izah edim
    Benim başımda 35 senelik astsubay vardı yani muhabere kıdemli başçavuş
    ama daha 2 sene olmuş harp okulundan mezun olalı tahmini 90 doğumlu falan bayan teğmen vardı.Olaya gelelim adam 35 senelik asker bayan 2 senelik asker ama bayan emrettiği takdirde astsubayı süründürür.Süründürmekten kasıt sinirlendiği takdirde astsubayı ağzına geleni söler.Astsubay gıkını dahi çıkaramaz.İşin özü boşuna dememişler aslanı kediye boğduran yer diye.Polis olmak sizin için hayırlısı olur kanımca.Bende pomem düşünüyorum :)

12. Emre94

Emre94 Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    Sende Haklısın O yönü Çok kötü Oluyo cekodava Ama astsubaylıktan Subaylığa geçiş varmış

13. Emre94

Emre94 Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    Pymo girmek için Sadece ygs girsek yetiyormu yoksa lys'yedemi girmemiz gerekiyomu.

14. Cattleya

Cattleya Yeni Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Aydın
    Ygs giriosun ham 300 puan alıosun sonra başvuru yapıyorsun mülakata alıyorlar parkur var mekik şınav vs istenen saniyede bitirmen isteniyor ondan önce sana sorular soruluyor vücudun inceleniyor konuşmana sağlığına temizliğine bakıyorlar,bunlarıda geçersen 120 soruluk yazılı sınava giriosun ordada netin iyiyse yapılacak yerleştirmeyle eğitim-öğretime başlıyorsun.

Emre94 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş