Ast.subaylık spor mülakatları için fitness programı?

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Insonmania tarafından 15 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Insonmania

Insonmania Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Sa arkadaşlar yaklaşık 1 ay sonra ast.subay spor mülakatlarım var. Spor mülakatlarında;
    4 ile 13 arası - Barfiks
    400m koşu- (59-75sn) Arası
    Mekik en az 30-32 en fazla 57
    Durarak uzun atlama en az 190-195cm en fazla +236cm
    Basketbol topu fırlatma en az 12-13m en çok 28m

Mülakatlarda bunlar yapılacak. Benim yaşadıgım yerde gidebilcegim bir spor salonu var bana bu şekilde bir program yazdı bu programda fazlasıyla bacak antremanı var.. Geçen seneden farklı bir salondan 6 aylık bir alt yapım var. Vücut yapım düzgün bacak, omuz, gögüs felan eşit şekilde geşlişmisti. Bu program hakkında düşüncelerinizi yazıp yardımı olurmusunuz şimdiden teşekkür ederim.
    --- Mesaj birleştirildi, 15 Haziran 2016 ---
    Düz barfiks 2 tane yazılı birisi bildigimiz barfisk (nizami) diğeri ise yere paralel şekilde ayakları bir sephanın üstüne dayayarak yapıyorum. egik barfiskte ayaklar yine sephanın üstünde bu sefer tuttugum yer yukarıda yani egik şekilde duruyorum o tarz barfisk

Ekli Dosyalar:

2. Dynamo

Dynamo Üye

Beğenileri:
    1.714
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Askeri lise mülakatında 400 metreyi 63 saniyede koşmuştum onu hatırladım konuyu görünce :) Barfiks için her gün mülakatın olacağı saatlerde barfiks çekmeye çalış bünye o saatte çekmeye alışsın veya alıştır. Basket topu fırlatma uzun atlama vs. basitti zaten. Squatta yapabilirsin.

Sayfayı Paylaş