Asosyalim içime kapanığım

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve EinsteinBaran tarafından 21 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. EinsteinBaran

EinsteinBaran Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Herhangi bir ortama girdiğimde (ortam dediğim arkadaş vasıtasıyla yanlarına gittiğim hiç tanımadığım kişiler) direk terlemeye diklenmeye başlıyor. Zaten tam bir apaçi mıknatısıyım tuhaf kolyeli yaşıt olmama rağmen elinde tespihle dolaşan (yaşım 15 bu arada.) sorunlu tiplerin mıknatısıyım resmen. Bu yaşıma kadar hep dışlanan taraf oldum belkide bu sağladı içime kapanık olmamı. iyi birşey değil belki ama sokak dövüşünde fena sayılmam daha doğrusu sayılmazdım çünkü anlattığım gibi nerde apaçi varsa beni bulur ama şuan kendime güvenmiyorum özgüvensizim şuan çok rahatsız etselerde kendimi bir adım geri çekiyorum bu tiplerde bir adım ileri geliyor hep ne yapacağımı bilemiyorum. Tanımadığım yada çok konuşmadığım bir kızla konuşurken yada konuşmak zorunda kalırken kafamı kuma sokasım geliyor :D. Sevgilim çok odunum diye bıraktı kardeşim gibi sevdiğim kız arkadaşım sevgili bulunca birdaha mesaj atmaz oldu 2 tane erkek arkadaşım var onlarda pek dışarı çıkmaz benim gibi yani telefonuma operatörden başka mesaj atan kalmadı şuan aşırı bunalımdayım lütfen yardım edin.

2. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Valla ayni durumdaymisiz bende 105 kiloyken boyleydim 35 kg verdim degistim biraz ozguven geldi simdilerde biraz duzelmis durumda cok daha rahat iletisim kuruyorum.aslinda body building fitness birazda ozguven katiyo bu sporu yap mutlaka.cik kendin gez zamanla arkadasta edinirsin daha 15 yaşın.o apaciler heryerde var malesef bi bitmediler bi gun 18 yilin patlamasini yasiycam birinin uzerinde :D nerde sigara icen tip populer oluyo bu devirde adamlik sanıyolar sigara icmeyi sigara icsem mesela fena ortamim olurdu ama yok icmiyorum icmemde olmasin daha iyi.yani pek bi tavsiyem yok malesef ama biriyle konusma durumunda onu üstün görme herkes esit herkes insan o kim ki karsisinda heycan yapicaksin boyle düşün. Zamanla arkadasinda olur merak etme biraz yılışik olmak gerek aslinda baska bi kelimede varda kullanmiyim ben onu simdi :) gerekirse sen mesaj at sen cagir sen git yanlarına

kaka ve erenusc bunu beğendi.
  3. Bilge_ysr

Bilge_ysr Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Şu kavga işlerine gelelim ilk olarak. Bu tarz seviyesiz gereksiz insanlar ülkemizde maalesef mevcutlar ve sürekli ürüyorlar. Onlara yapıcak bir şeyimiz yok. Bence sen o konuda geri çekilmeye devam et bırak gelsin üstüne kendi kendini tatmin etsin.
    Kızlar kızlar ah şu biz... Öncelikle internetten mesela kızlar nelerden hoşlanır ne tür muhabbet ederler gibi şeyler yazıp bizi anlamaya çalışarak başlayabilirsin. Ama ilk olarak ben asosyalim ben içime kapanığım demeyi bırak. Neden öyle olasın? Milyar tane insandan senin veya onun bunun farkı ne ki? Dediğim gibi netten kızları araştırabilirsin :)
    Kız arkadaşına gelmişken odunluk mu? Boşver evlenicek değildiniz ya yenisi gelir. Sen bakımına dikkat et giyimine sivilcen varsa yok et kızların geneli ya sakallı ya bebek yüzlüyü sever ama sivilceli seven görmedim şu an. Vee en önemlisi parfüm! Bi kızın başını döndürür. Giyimine görünüşüne dikkat et ve KONUŞ İNSANLARLA. Kimse pısırık insanı sevmez ister kız ister erkek.
    Arkadaş bulma konusunda da sosyal paylaşım sitelerine girebilirsin. Emin ol ordan istemediğin kadar arkadaş bulursun. Okulda da biraz aktif ol ne biliyim takıma gir sınıftakilerle olsun muhabbet et. Eğlen biraz :)

IOktayI bunu beğendi.
  4. volvol6161

volvol6161 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ögrenci
    Ben 1-2 yıl boks ile ugraştım 13-14 yaşlarında sonra bıraktım ordan sonra açıldım tavsiye istersen spora yazıl ne oldugu önemli degil sporda bir sürü arkadaşlıklar ediniyorsun ben zamanında sporda 4-5 tane kız arkadaşı edinmiştim hayla görüştüklerim var aradan 4-5 sene geçmesine rağmen dostluklar kalır arkadaşlıklar gelip geçicidir
    kendine 3 arkadaş seç 4 üncüsünden hep şüphe duy
    kız mevsuzuna gelince biri gider biri gelir takma kafana bende daldan dala konuyordum 3-4 tane aynı anda idare ettiğim de oldu ama anladım ki oda boş iş 1 tane olsun adam gibi olsun son 3 yıldırda 1 tane var çok şükür ama beklemediğin anda gelir bu sen kız ararsan bulamazsın bekle o kendiliğinden gelecektir ha gelmiyorsa allah vermiyorsa birilerinden koruyodur be kardeşim.

Sayfayı Paylaş