Asla Dilediğim Vücuda Sahip Olamayacak Mıyım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Casablanka tarafından 21 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Casablanka

Casablanka Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    20 yaşındayım. Çocukluğumdan beri çok ince ve zayıfım. Yaklaşık 3 aydır yediklerime dikkat edip aşırı denebilecek kadar spor yapıyorum (günde 300 şınav en az) Fakat fiziğime bakıldığında ne bu kadar spor yaptığım ne de yediklerime bu kadar dikkat ettiğim belli oluyor. Yıllardır bu zayıflığım çok kafama takmama neden oluyor. Artık bıktım nerde yanlış yapıyorum lütfen yardımcı olun. Spor dediğim gibi günde 300 e yakın şınav çekiyorum. Beslenme olarak her sabah istisanız 3 yumurta-buğdaylı yoğurt-muz,öğlenleri pilav+tonbalığı veya tavuklu makarna akşamları ise k.hidrad ve protein içeren başka birşey. Forumu takip ediyorum,men's health takip ediyorum yine de bir hatamı göremiyorum. Siz nerde yanlış yaptığımı söyleyin lütfen. [​IMG][/IMG] [​IMG][/IMG]

2. HouseMafia

HouseMafia Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    Günde 300 şınav çektiğini söylemişsin. Kaslarının dinlenmesine izin ver ve haftada 3 gün birer gün arayla şınav çek. Bir sırt çantasını kitap ile doldur çantayı tak ve öyle şınav çek. Daha faydalı olacaktır.

3. fthycl

fthycl Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    konu güncel kendisi arkadaşım olur. tavsiyelerinizi esirgemeyin lütfen.

4. unknown00

unknown00 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    ßß yapıyormusun yoksa evdemi çalışıyorsun ? Ayrıca kaslarının dinlenmesine izin ver sadece şınav degil , mekik , barfiks vb.. yapın .

Sayfayı Paylaş