Askerler ve body

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve acemi Jojuk tarafından 27 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. acemi Jojuk

acemi Jojuk Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Body
    Yer:
    Rize
    sa arkadaşlar hep merak etmişimdir askerler neden çok kas yapmaya hacim kazanmaya uğraşırlar vurulduklarında hacim bir avantaj sağlıyormu??
    Cehenlem melekleri filminde izlemiştim jetli stalloneden daha fazla para istemek için: ben sizden hacim olarak daha küçüğüm vurulursam ne olucak gibilerinden diyalog geçmişti acaba doğrumu hacimli olanlar mermiden daha azmı zarar görür

2. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    ben bugune kadar hacım kazanmaya calısan bır profesyonel asker gormedım de duymadımda

hacımlı olup yavaslamak ısteyen kabak cıcegı gıbı bellı bır askerı kımse ıstemz

asker hızlı cevık olmalıdır

a mermı olayına gelırse ıstersen jay cutler ol yıne aynı zararı gorursun

3. HDMI

HDMI Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Antalya
    Her erkeğin istediği gibi askerlerde muhtemelen hacimli vücut istiyorlar. Asker olmalarıyla bir alakaları olduğunu sanmıyorum. Ama bir komutanın hacimce daha büyük olması disiplini sağlamakta ve otoriteyi daha sağlamlaştırmasında işe yarar. Hiç bir asker cücük gibi bir komutanın emirlerine karşı gelmekten çekinmez. Stevenlms arkadaşın dediği gibi askerler çevik olmalı. Jay Cutler muhtemelen arazide fazla yol alamaz :)

Sayfayı Paylaş