Askeriyede Çalışma İmkanı

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Masterful tarafından 8 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

1. Masterful

Masterful Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar ben 19 yaşındayım 1 sene sonra askere gideceğim.1,5 aydır bu sporu yapıyorum.Kafamda soru işaretleri var.Askere gidince çalışma imkanı olur mu yoksa 1 sene boyunca döktüğümüz ter boşa mı gidecek.Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yazarsa sevinirim.

2. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    ben bu konuyla ilgili bi baslık acmısdım

askerde haftada 5 gün 200 mekik,200 sınav,barfiks cekersin.zaten suplemet konusunda sıkıntı olmaz rahatca alırsın.bide bak mesela hafta sonu izinlerinde salona yazılsan haftada 1 gün saglamca salonda calısırsın.suplementilerinide içersin..zaten orda agırlık felende belki vardır halter v.s.

3. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
  4. leonessa

leonessa Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0

sanırım askerligi 15 ay yapacaksin yasın 19 olduguna gore.. Gittigin yere baglı, aslında.. Bazı askeri egitim yerlerinde spor salonları oluyor askerler ugrassin diye.. Genelde askere gidenler eskisinden daha fit bir vucutla geri dönerler, zaten egitiminiz agır ,beslenmeniz de ona gore oluyor. Ama orduevine falan düsersen, yandın, bol bol yiyip oturup yaglanacaksin. Spor yapmak isteyen her yerde yapar, kaslarını kaybetmemek icin kendine careler bulursun, mekik , sinav cekersin hic olmadı.

5. gardyan

gardyan Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ya abicim merak etme seni salonda çalıştığından daha fazlasını çalıştırırlar kafana takma

6. konadabokar

konadabokar Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    borsa
    Yer:
    karşıyaka
    sen canını hiç sıkma gidince kafana takacağın başka şeyler bulursun nasıl olsa

Sayfayı Paylaş