Askere yardım =)

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve umutbeg tarafından 21 Kasım 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. umutbeg

umutbeg Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Slm arkadaslar askerdeyım spora yenı basladım askerı sartlarda yaptıgım programı sunuyorum sızce faydası olurmu yoksa bosa amelelık mı yapmıs olurum bılgılendırırsenız sevınırım birde boyum:1.88 Kilom:80 azmıdır sızce ideal kilom.

Programım: 25 Şınav 10 mekik 15 kg lık agır dumble var Asker YApımı =) onu ıkı kolla gogusden 20*2 set yapıorum bacakları ranzaya kaldırıp 20 şınav çekiyorum ve 20 mekık nasıldır ??

2. yalnızkovboy_89

yalnızkovboy_89 Üye

Beğenileri:
    378
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Endüstriyel Otomasyon
    Yer:
    İstanbul
    asla ameleleik değil!, yeterki devam et askerden gelincede düzenli bir salona yazılarak sporuna devam edersin,şimdiki yaptıklarında en azından hazırlık olmuş olur...

3. Hamartin

Hamartin Bölüm MOD Yönetici Bölüm MOD

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kayseri
    Ben de amelelik oldugunu dusunmuyorum ama 2 ayda bir elindeki imkanlarin sundugu programi degistirmeni oneririm pek fazla secenegin yok ama en azindan vucudunu sasritman gerekli. Bol sans.

4. okaaan

okaaan Yeni Üye

Beğenileri:
    420
    Ödül Puanları:
    0
    Umut hayırlı tezkereler dilerim ayrıca fazla malzeme olması şart değil daha programlı bir şekildede çalışabilirsin daha sistemli daha iyi olur..

5. MERAKLI

MERAKLI Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    KIRIKKALE
    ranzaları yaklaştırarak dips çalışabilirsin hem arka kol hemde üst gögüs için. birde şunu ekliyim

Birşeyler yapmak Yatmaktan iyidir...

Sayfayı Paylaş