Askere yardım =)

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve umutbeg tarafından 21 Kasım 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. umutbeg

umutbeg Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Slm arkadaslar askerdeyım spora yenı basladım askerı sartlarda yaptıgım programı sunuyorum sızce faydası olurmu yoksa bosa amelelık mı yapmıs olurum bılgılendırırsenız sevınırım birde boyum:1.88 Kilom:80 azmıdır sızce ideal kilom.

Programım: 25 Şınav 10 mekik 15 kg lık agır dumble var Asker YApımı =) onu ıkı kolla gogusden 20*2 set yapıorum bacakları ranzaya kaldırıp 20 şınav çekiyorum ve 20 mekık nasıldır ??

2. yalnızkovboy_89

yalnızkovboy_89 Üye

Beğenileri:
    383
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Endüstriyel Otomasyon
    Yer:
    İstanbul
    asla ameleleik değil!, yeterki devam et askerden gelincede düzenli bir salona yazılarak sporuna devam edersin,şimdiki yaptıklarında en azından hazırlık olmuş olur...

3. Hamartin

Hamartin Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kayseri
    Ben de amelelik oldugunu dusunmuyorum ama 2 ayda bir elindeki imkanlarin sundugu programi degistirmeni oneririm pek fazla secenegin yok ama en azindan vucudunu sasritman gerekli. Bol sans.

4. okaaan

okaaan Yeni Üye

Beğenileri:
    420
    Ödül Puanları:
    0
    Umut hayırlı tezkereler dilerim ayrıca fazla malzeme olması şart değil daha programlı bir şekildede çalışabilirsin daha sistemli daha iyi olur..

5. MERAKLI

MERAKLI Üye

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    KIRIKKALE
    ranzaları yaklaştırarak dips çalışabilirsin hem arka kol hemde üst gögüs için. birde şunu ekliyim

Birşeyler yapmak Yatmaktan iyidir...

Sayfayı Paylaş