Askere gidecem kaslarım erir mi?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Delivücut tarafından 11 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. Delivücut

Delivücut Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Selamlar;

4,5 aydır BB yapıyorum, sıfırdan başladım şu ana kadar gözle görülür bir gelişme hissediyorum. Bu zaman zarfında iyi beslenmeye çalıştım, whey ve amino kullandım.

Aslında amacım uzun süre bunu devam ettirmekti ancak Nisan'da askere gideceğim. Sanırım orada çalışma imkanım olmaz.

Askerdeki 6 ayda kaslarımda erime olur mu? Bunu önlemem mümkün mü?

2. tunerboy

tunerboy Yeni Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    aynı sorunu bendedüşünüyorum :(

3. The Monument

The Monument Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Üsküp
    sinifina, bolugune ve sonra da boluk icindeki gorevine gore degisir bu dedigin.
    buyuk ihtimalle kaybediceksin. bunu aza indirmen icin carsi izinlerinde dogal yoldan alacagin protein kaynaklarini bot dolabina kilitlemen ya da kantinciyle anlasip kantinin buzdolabina saklaman gerekecek.
    Istihkam sube'de egitim yazicisi olursun yan gelip yatarsin vucut agirliginla idman yapip az da olsa vucudunu korursun ya da sicak altinda ayakta butun gun beklersin gunde 5000 metre yurursun kaybin daha da artar. sordugun soruya kimse yanit veremez.

4. adonis98

adonis98 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    hacim kaybı olabileceğini düşünüyorum ancak protein tozunu yanına alırsan ve vücut ağırlığınla hareketler yaparsan kayıp en aza iner.

Forum temizliği açısından teşekkür edecekseniz teşekkür butonunu kullanınız

Delivücut bunu beğendi.
  5. FiestaCondom

FiestaCondom Üye

Beğenileri:
    227
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    ankara
    herşey body degil bence askerligini yap gel gene cıkartırsın baklavaları birazda oyle düsün baklavalarım erirmiki acaba diye askere mı gidilir

6. Delivücut

Delivücut Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Dostum güzel söylüyorsun da bak senin de süper bir vücudun var maşaAllah insan ister istemez kaygılanıyo o kadar çalıştıktan sonra vücut erir mi diye...

7. hellbeat35

hellbeat35 Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    0
    askerde six pack kaygılandığın son şey olacak çünkü vatanı korurken 6 pack ten fazlasına ihtiyacın var ölümden de değil o pislik teroristin neden vuramadım kaygısıyla yaşıyacaksın protein tozuna yada diğerlerine ihtiyacın yok adrenaline sana yolu gösterir başarılar .

8. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0
    protein tozu falan sokulurmu askere ahahhahah....
    arkadasım gitti hayvani parçalı bişidi...askerde salon antrenörü oldu komutanlara program beslenme falan vermiş ama tabi birtek patates ve tost olunca cok erimiş döndü normaldir dönünce tekrar başlarsın...

Sayfayı Paylaş