Askerden sonra hevesim kaçtı

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve PanzerDivision tarafından 14 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. PanzerDivision

PanzerDivision Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Selam arkadaşlar, bu sporu düzenli- düzensiz 2 yıl yapmış birisiyim.

yaklaşık 6 ay önce askere gittim(kısa dönem) ondan 2 ay önce sporu aksatmaya başlamıştım, yaklaşık 20 gün önce askerden döndüm. Ektomorf yapıya sahip bir insanım. Spora 183 boy 55 kilo olarak başlayıp 2 yıl sonunda 71-72 kilo civarına çıkmıştım.. Askerde de biraz kilo verip 67 kiloya düştüm.. Spora tekrar geri dönmek istiyorum ama sanki beni itecek birşeylere ihtiyacım var, görenlerin zayıflamışsın vs. demesi de moralimi bozdu sanki tüm kazandıklarımı 5 ay içinde kaybetmiş gibi hissediyorum tekrar emek vermek,salona gitmek,supplement kullanmak vs. açıkçası hevesim kaçtı, üniversite-askerlik vs de bitti şimdi iş durumları var iş arama evresindeyim, bu saatten sonra da aileden para alıp salona gitmek, supplement kullanmak biraz keyfi geliyor açıkçası.. Ne yapmam gerekli bilemiyorum :(

2. NESTOR

NESTOR Üye

Beğenileri:
    179
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    dünya
    zayıflamışsın demeleri önemli değil, bu senin moralini bozmasın, belli hareketleri yapmayan zorlanmayan kas elbette ufalacaktır hacim kaybedecektir
    lakin şunu unutma kaslar hafızalıdır, yani eski formuna çok ama çok kısa sürede dönebilirsin uygun bi beslenmeyle, yani yine öyle 2 sene harcamana gerek yok en fazla 4-6 ayda toparlarsın, belki sürmez bile,

psikolojik durumuna gelirsek, askerden döndün artık tam bir birey oldun havası hakim sende bu nedenle aileden para alma konusunda bi nevi utanma duygusu hakim, şimdilik suplementlerle uğraşma yumurta süt ve bütçene göre et ile güzel şekilde idare edersin, suplementlere vereceğin parayıda orta yollu bi salona verirsin,

bu esnadada iş bakarsın kendine işte bulduğunda deymesin kimse keyfine,

herşeyi aynı anda düşündüğün için işin içinden çıkamıyorsun, herşeyi aynı anda düşünme sıralama planı yap ve en önemlisi akışına bırak.

win7 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş