askerde kilo vermek???

Konusu 'Yağ Yakıcılar ve Yağ Yakımı' forumundadır ve boxer_2626 tarafından 7 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. boxer_2626

boxer_2626 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mrhba arkadaşlar.kısmetse aralıkta kısa dönem askerim.ben 105 kilo 180 boyundayım.askere gittiğimde kilolalarımdan kurtulmam için neler tavsiye edersiniz diyet yapayımmı nebiliim işte neler yapıyım neler yapmıyım yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler...

2. eternalsun

eternalsun Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    hocam sakami yapiyorsun askerde kafana gore ne yapacaksin? komutan kos derse kosacaksin dur derse duracaksin ayrica ilk 1 ayin son 2 haftasi sirf ayakta kalmanla gececek yemin toreni provalari icin ben askere gittigimde 94 kiloydum bir dondum 107 kiloya cikmisim askerde unut oyle kilo falan vermeyi hersey emir kafana gore bi sey yapamazsin

3. gaddarkemal

gaddarkemal Yeni Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Usta birliğinde Piyade Okulu'nda Piyade Bölüğüne düşersen, gösteri mangasına gir, girebilirsen. Piyade okuluna düşsen kafii aslında çünkü Okul Komutanlığına dilekçe yazarak kendini oraya aldıratabilirsin veya kendi bölüğünde olay çıkartırsın, hapse girip çıktığında seni piyade bölüğüne sürebilirler. Tezkereni alana kadar orada kal. İstesen de kilonu muhafaza edemezsin güven bana :D

salvadore_xp bunu beğendi.
  4. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    14.497
    Ödül Puanları:
    123
    yazıcı,haberci ,vs.. olmayıp sabah sporlarına helede tam teçhizat koşularına katılırsanız zayıflarsınız..

eğitimden yırtmak için yöntemler bulunabiliyor, bunlara başvurmasanızda zaten eğitimle zayıflarsınız..

enerji gerekliliği için öğünlerinizi tam yiyin ama kantinden uzak durun yeter..

ALPEREN bunu beğendi.
  5. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    251
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    geçen yaz biriyle tanıştım askerde yazıcıymış 23 kilo vermiş artık hayatı toz pembe görüyo günde 1 ekmek ve bol su evet diyeti bu salıklımı tabiki hayır

6. zalim

zalim Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hocam enerjı gereklı dogru ama ekmek ve yag yapıcı ogunlerden kacınmak ıstıyoreum yemegımın hepsını bıtırmek ama ekmek kullanmamak gıbı en azından gunde yarım ekmek oda oglen yemek ıstıyorum boylede gereklı enerjıyı bulabılrmıyım ogunlerımı kasarak

7. ahmetuygur

ahmetuygur Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    işletmeci
    askerde ister istemez insan psikolojik bunalıma gırıo ve kılo kaybedıo yemıosun cunku aileni özlüosun seviglini özlüosun vs vs :) diyet yaparsan gucsuz dusersın bence normal yemegını ye ogunlerını azalt 1 tabagın hepsını bıtırme örnek olarak tatlısını yeme

8. Villeneuve

Villeneuve Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    Arkadaşlar bende Aralık kısa dönem askerim.Başka bu konuda bilgisi,deneyimi olan varsa bu başlığı merakla takip edicem.Ben de 170 cm 84 kiloyum bu yüzden askerden buraya çok farklı biri olarak dönmek istiyorum.

9. ela_nilay

ela_nilay Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Benim nişanlım yazıcı oldu askerde ve ıyı bı yerde (yanı zor dııl).
    Fakat yemek konusunda hassastır mesala cok kotu gorunen veya tadı kotu bır seyı yemez.tıksınmemesı lazım yemesı ıcın. orda da dıkat ederek yedı ıstemeden sonucta ne kadar temız olabılır yemekler.
    ve zorunlu kosmaları ıle ılk 3 ayda 95 kılodan 78 kıloya dustu.tam 17 kılo verdı .boyu 1.84

10. ahmetuygur

ahmetuygur Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    işletmeci
    ya dostum oncelıkle zaten askerde ister istemez bi spor yapıcaksın efor sarfedıceksın yemen duzene gırıcek gıdıpte bnm gıbı ytazıcılık falan yapmazsan baya bı kılo verırsın merak etme :) heleki okuldan yeni mezun bi tegmenin eline düşersen hehe

11. akekilli

akekilli Üye

Beğenileri:
    165
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Istanbul
    Askere 82 ile gittim 67 ile dondum. Bir sene icinde tekrar 82 oldum. Yoyo etkisi.

12. muscle_pump

muscle_pump Yeni Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    0
    en çok askerde kas kayıp etmekden korkuyorum imkanı varsa yanımda protein tozumuda götürebilirim amino asitlerimde dahil :)

13. akekilli

akekilli Üye

Beğenileri:
    165
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Istanbul
    OO cok sey istedin sende. Ben askerde sivil cantalarin toplandigi yerde kekik suyu biraktim diye 2 haftasonu disariya cikamadim. Senin aminoacid leri bir arama yapip yakalarlarsa vay haline :)

14. DARK TOWER

DARK TOWER Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bende aralıkta askere gideceğim. Benim gerçi kilom fazla yok. 1.80 boyunda 73 kiloyum ancak göbek biraz var. Tekrar body'e başlayacağım haftaya. Acaba başlasam mı başlamasam mı diye düşünüyorum askerde kas kaybedebilir miyim diye. (Daha önceleri de yapıyordum body ama iki ay ara vermek zorunda kaldım)

15. onursal

onursal Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    su ürünleri mühendis & dalgıç
    Yer:
    samsun
    bende aralıkta kısa dönem gittim mayısta döndüm , askere 107 kilo ile gittim 1,76 boyum vardı düşünün halimi tam obezitelik , 89 kilo ile döndüm askerden sonra bi fitness body yükledim şimdi 79 kiloyum ve kas yaptım yani şunu dicem askerlik insanı normale çeviriyor zayıflamak isteyeni zayıflatır şişlamak isteyeni şişmanlatıyor... Belkide şans...

16. ozpirik

ozpirik Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilişim
    Yer:
    İstanbul
    Bol bol ayakta kalma egzersizleri yap, günde 3-4 saat yürü, ayaklarını, bacaklarını güçlendir.. İlk gün ayaklarım koptu, tırnağım düştü, ayağım 2 numara büyüdü acemilikte :)

Sayfayı Paylaş