ASKER OLCAM YARDIM

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Oğuz Baş tarafından 3 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Oğuz Baş

Oğuz Baş Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    arkadaşlar öncelikle merhabalar.
    Ben uzman erlik başvurusu yaptım ve 1 ay sonra fiziki kabiliyet mülakatlarım var bu konuda sizden yardım istiyorum.
    Öncelikle en az 30 şinav ve 40 mekik çekmem gerekiyor
    Şu anda benim yapabildiğim nizami 25 şınav ve 32 mekik
    Fakat Ben baraj puanını aşmak ve daha iyi bir rekor yapmak istiyorum önümde tamı tamına 1 ay vaktim var. Sizlerin bana önerisi ne olur.
    Mesela 1 hafta önce 20 çekerken sınavi şimdi 27 ye kadar cıkabiliyoruım fakat 27 de kaldım 1 haftadir elimde 5 kg lik 2 tane dambıl var. spor salonuna gitme lüksüm pek fazla yok HEPİNİZDEN bu konuda bilgi ve önerilerinizi bekliyorum hepinize teşekkürler.
    --- Mesaj birleştirildi, 3 Eylül 2015 ---
    BİR DE ŞÖYLE BİRŞEY VAR 27 ÇEKTİKTEN SONRA BİR DAHAKİ ŞINAVA YATTİĞİMDA 24 SONRASINDA 20 ÖYLE ÖYLE 17 YE KADAR DÜŞÜYORUM BU NORMAL MİDİR. YANTILARINIZ BENİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ.

2. Mert0505

Mert0505 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Vucudunun yorulmasından dolayı şınav miktarı düşmesi normaldir. Normal şınav cekerken nerenizin ağrıdığına dikkat edin. triceps ağrıyorsa elmas şınav çekin. ve max şınav için programlar var forumda bir aylik süre içinde. faydalı olucağına inamiyorum. başarılar

Yanıt için alıntı yapınız.

Sayfayı Paylaş