asker dönüşü ....

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve rsxer tarafından 19 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. rsxer

rsxer Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38
    merhabalar herkese

15 aylık askeri görevimden dönmüş bulunuyorum ve malesef sizde askeri şartları bilirsiniz

bundan dolayı vücut da kas oranı diye birşey kalmadı tam tersi yağ oranı tavan yaptı.

evimde kardio çalışacağım belli bir müddet fakat benim sorum şu olacak göğüste sarkma değilde felaket şekilde yumuşama oldu ve sertliği kalmadı göğüslerimin bunun için sadece hergün şınav yaparak göğüs kısmını küçülterek sıkılaştırmış olabilirmiyim?

birde evde bir müddet çalışacağım için bazı hareketler direk mat üzerinde değilde plates topu üzerinde yapsam bunun daha çok yararını görürmüyüm

tavsiyelerinizi bekliyorum

2. brhmcr

brhmcr Guest

Oncelikle acil beslenm programi yapiniz.

Kas hafizasi sayesinde cabuk toparlarsiniz, bir an evvel agirlik calismalarina tam gaz baslayin once kilo ereyim baslarim hatasina dusmeyin.

Mat yerine pilates topu uzerinde yapilan hareketler belinizi koruyacak ve daha rahat ettirecektir.

Bu arada gecmis olsun.

3. rsxer

rsxer Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38
    şuan yeni işe başladığım için günlük programım belli olmuyor bu yüzden 1 2 ay kadar evde akşamları dönünce odamda tkaılmayı düşünüyorum

dediğin gibi beslenme programı şuan şart ama vücuda beslenmede bir den şok yapmayı düşünüyorum mesela sabah çeyrek kepek ekmeğine bol maydonozlu beyaz peynir öğlenleri piyaz + mercimek çorbası + cacık akşamları ise spordan 1 saat önce bir avuç fındık ve ayran spordan sonrada elma mandalina portakal tarzında meyveler yemeyi düşünüyorum

4. brhmcr

brhmcr Guest

Yanlis beslenme yapmaya kalkiyorsun :) Soyle bir forumda gezin derim beslenme bolumunde filan dolas.

5. rsxer

rsxer Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38
    tamamdır thums:

1 kişi bunu beğeniyor.

Sayfayı Paylaş