asker 117 den 100 e amac 75 kg

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve camlicacemal tarafından 3 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. camlicacemal

camlicacemal Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    boyum 176 cm kilom 100

askere giderken 117 dim 1 aylik acemi birligimde 5 kg verdim usta birligim canakkale geliboluda 2 ayda 12 kg verdim 100 e dustum oda sporsuz alt devrelikte simdi tam usta olduk bi is yaptigim yok kilo vermem durdu yazin gelmesiyle sabah sporu basladi bende bu durumdan faydalanip firsat bu firsat 75 kg inmeyi planliyorum aksamlarida kendim spor yapiyorum

sabah sporunda

3 km kosu tabi bn anca 1 km kosabiliyorum
    50 Sinav
    bide gidenler bilir ordu jimlastigi tufeksiz hareketleri var

aksam Benin yaptigim sporda

1 km kosu
    1 km yuruyus
    50 mekik
    50 sinav
    twist vs

diyet sekerden asitli iceceklerden ekmekden yagli yemeklerden kaciyorum Su icmeye ozen
    gosteriyorum

SONUC OLARAK

5 aylik surede 75 kg dusmeyi planliyorum l carnitin ve cla veya yag yakici bana yardimci urunleri kullamayi dusunuyorum ama hangi marka ve ne kullansam iyi olur bnm icin asker oldugum icin butcede onemli 150 lira kadar para ayirabilirim bu konuda acemi oldugum icin onerilerinizden tecrubelerinizden yardim bekliyorum

P.er. Cemal CAMLICA

2. ''KaaN''

''KaaN'' Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Hardline'in sıvı L-Carnitine'ini kullanabilirsin 69 lira fiyatı var ben ben aynı urunun hap'ını kullandım 4ayda 25 kilo verdim... ama yag yakıcı kullandıktan sonra birden kesmeyin dozajı azaltarak gidin aksi taktirde metabolizma fena dagılıyor saygılar hayırlı teskereler

3. camlicacemal

camlicacemal Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tesekkur ederim tavsiyen icin askere gelmeden baya bi once o urunu aldim bazen hardline I icmeyi unuttugum zamanlarda spor salonundan powersystem veya zero shot in kini alioyodum Gaga iyi geliyordu hardline e gore ama bu dedigim iki urunde pahali yani bu tr power in l carnitini var o nasil acaba bilen var mi ?

Sayfayı Paylaş