Askerıyede vucut calısıyom

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve turker34 tarafından 1 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. turker34

turker34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Mrb arkadaşlar boyum 186 kilom 78 yasım 28 ve vanda askerlik yapıyorum.kışlamızda askerlere aıt spor salonumuz var ve yaklasık olarak %80 tum aletler mevcut.beslenme sartlarımız cok ıyı olmadığı ıcın ve vucut calıstıgım ıcın weider proteın whey aldım. Mart ayından itibaren duzenlı bir sekılde calısıyorum ama hala vücudum da bıraz hacım artısı veya kas gelısımı farkedemıyorum sadece spor esnasında kaslarda sertleşme oluyor. Sımdı ek olarak glutamin almayı dusunuyorum Ve takıp ettıgım kadarıyla almam faydalı olacak ve proteın whey ile birlikte kullanacağım sizce bu gidişat nasıl olur ve almam gereken glutamin hangisi olmalı...???

2. BlackPepper

BlackPepper Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Mak.Muh
    Yer:
    Sakarya
    Bu sporu ne kadar suredir yapiyorsun ? yeni baslayan birisi bence hemen gida takviyelerine sarilmasini onermem ilk 1 ay birsey kullanma en azindan.
    Askeriyede surekli et vardir. en azindan benim zamanimda vardi. Askermisin yoksa rutbeli mi ?
    Rutbeliysen zaten ordu evinde yersin yemegini problem olmaz.

3. turker34

turker34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    2014 mart ayından beri duzenlı sekılde yapıyorum ve normal er im wheyi de ıkı hafta once aldım hemen proteıne saldırmadım... Askerıye deki et pek saglıklı gelmiyor. Öneriniz nedir?

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. BlackPepper

BlackPepper Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Mak.Muh
    Yer:
    Sakarya
    O zaman cok guzel. Askeriyede genelde hindi eti cikardi :) ki hindi eti en cok protein barindan et turudur. Askeriyedeki et bence saglikli. Sizde barbunya da cok cikiyor mu peki ? Barbunyada protein deposudur.
    Gida takviyesi olarak Bcaa alabilirsin amino asit kaslar icin cok onemlidir. Kaslari besleyen ve kas yikimini onmele ozelligine sahiptir. Askeriyede en cok neler cikar ogle ve aksam yeginde sizde ?
    Sabah kahvaltisi her zamanki gibi peynir zeytindir sanirim

5. Namelessa

Namelessa Üye

Beğenileri:
    186
    Ödül Puanları:
    53
    Fazla para harcama Destek ürünlerine askerliğin bitene kadar vucudunu dinç tutman yeterli
    barfiks dir şınavdır o şekil takıl askerden sonra rahat rahat vaktin de olacak zamanın da

6. turker34

turker34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Askerlik ten sonra sıvıl de ısten gucten fazla vakıt bulamıyoz en azından burda duzenlı yapabiliyorum ve safak atıyor. :) ve artık vücudumun sekle gırmesını ıstıyorum hangı glutamını onerırsınız

Sayfayı Paylaş