asiri karin sisligi

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Stygia tarafından 29 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Stygia

Stygia Üye

Beğenileri:
    189
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Hamburg
    Iyi aksamlar kolay gelsin
    Yillardir sorunum ve bir cozum bulamiyorum, doktora hic gitmedim ve internette arastirdiysam da bi cozum yada neden bulamadim
    Sabah uyandigimda gayet duz karnim oluyor, sislik yok,hicbisi yok gayet normal
    Sonra ne yersem yiyeyim aninda karnim sisiyor. Hani 1-2 lokma degilde,normal bi sporcu ogunu olarak dusunun. Aninda karnim sisiyor,10 15 kg fazla gosteriyorum. Bildiginiz tam bira gobegi gibi oluyor cok ciddiyim. Sivi besnler aldigimda da boyle,su ictigimde vs. Buyuk tuvalet sonrasi hafif incelme oluyor. Uzun sure ac kaldigimda yine incecik oluyorum.
    Boy 176 kilo 68 son 4 ayda 5-6kg aldim ki gayet normal bi rakam gibi
    Gobegim yok denecek kadar az,bel cevresinde cok hafif yaglanma var taaa cocuklugumdan beri bikac aydir vg ve yillardirda tenis oynuyorum
    Sizce besin intoleransi olabilr mi? Baska neler olabilir cozumu var midir

2. dr-ozgurys

dr-ozgurys Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Hayır intolerans olamaz. Çünkü öyle bir durumda dayanılmayacak derecede bir karın ağrın ve aşırı zayıf bir vücudun olurdu ve doktorun sana tanıyı çoktan koymuş olurdu. Aynısı bende de var. Bir kere karının göğsün hafif önünde durması gayet normal birşeydir bu çoğu kişide böyledir içeride olmaz çünkü göğüs gibi bir kemik yapıyla desteklenmiyor. Karın kasların yeterince gelişmemişse eğer karnın dışarıda duracaktır karın kasların kuvvetlendikçe kasın normal pozisyonu bile bası uygulayıp onu içeride tutacaktır. Bir diğeri ise göğüs bölgen yeterince gelişmiş değilse eğerbu da karnının olduğundan fazla dışarıda gözükmesine neden olur.

3. Stygia

Stygia Üye

Beğenileri:
    189
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Hamburg
    Cok tesekkurler. Baya aciklayici oldu,bu farkettigim kadariyla gercekten cok yedigimde oluyor :D

Sayfayı Paylaş