asik oldum ama hic bir konusmuligumuz yok

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve haydut tarafından 28 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. haydut

haydut Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle s.aleykum
    Bir soru sorcam yardımcı olursanız sevinirm
    Üniversite birinci sinifim ve ek yerleştirmeye bir tane kız geldi ve resmen ilk görüşte aşık oldum .ama sınıfta erkekler aramızda iyiyiz ama kızlar çok soğuk duruyorlar .ve bnm de yeni geln kizla hic muhabbetim yok bakisiyoruz felann ama hic konusmuslumuz yok sadece bir kaç kez göz gözegeldik ;-) nasıl bir yol izlemeliyim yardimmm ;((((

2. 3mr3

3mr3 Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    ilk öneri,
    eğer bir gün kızın numarasını alır da mesajlaşmaya başlarsan bu tarz basit imla hataları yapma ve devrik cümleler kurma. kız kitap falan okuyan biriyse" konuşmuşlumuz" yazan birinden tiksinebilir.

kolay gelsin,

bodygym, efervan, Koc01 ve diğer 6 kişi bunu beğendi.
  3. haydut

haydut Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Konuşmak için yardim istedim ama bu konuya da dikkat ederim " emre "3mr3, post: 924310, member: 29419"]ilk öneri,
    eğer bir gün kızın numarasını alır da mesajlaşmaya başlarsan bu tarz basit imla hataları yapma ve devrik cümleler kurma. kız kitap falan okuyan biriyse" konuşmuşlumuz" yazan birinden tiksinebilir.

kolay gelsin,[/quote]
    Konusmak

4. Savino89

Savino89 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    Günaydın de merhaba de illa sıcak sıcak muhabbet yapmanıza gerek yok zamana burak zamanla ilerler muhabbetiniz . Selam vermek bile bazen herşeyi çözüyor aslında .

5. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    üniversitede bir türkçe hocamız vardı. bize bir öğrencisi ile ilgili anısını anlatmıştı, çok duygulanmıştım o zaman... bu hoca yaşı ileriydi ama çok kafa adam, bizimle arkadaş gibi... bizim üniversiteden önce, bunun yanına bir erkek öğrencisi geliyor, diyor ki,
    "hocam, bizim sınıfta bir kız var, okulun ilk günü gördüm, vuruldum. 4 yıl oldu hala açılamadım. yakında mezun olacağız, ben bu kızdan ayrı düşersem yaşayamam, sen bizim aramızı yapar mısın? " diyor,hoca diyor ki tamam. kızı çağırıyor odasına;
    "kızım bak, senin sınıfta bir delikanlı var, nasıl bilirsin bu çocuğu?" kız diyor ki, "iyi beyfendi biri"
    hoca:"inan ki dul anamı istese, ben bu çocuğa veririm,çok iyi biri. bu çocuk senden hoşlanıyor, gel sen bu çocukla evlen, emin ol mutlu olacaksın" diyor, neyse hoca arayı yapıyor...
    mezun oluyorlar, evleniyorlar... bir de çocukları oluyor. çocuğun tayini güneydoğuda köye çıkıyor, kız ise batıda ailesinin yanında. terörden dolayı ailesini getirmiyor... derken, bir akşam kapısını muhtar çalıyor. kapıyı açıyor. açar açmaz karşısında keleş... arkasını dönüp kaçmaya çalışırken, arkadan sıkıyorlar.. kafası olduğu gibi dağılıyor ve duvardaki eşi ile çocuğunun resmi kanla boyanıyor...
    --- Mesaj birleştirildi, 28 Ekim 2014 ---
    3 günlük dünya... ertelemeyin. çıkın karşısına konuşun. ama herşeyin hayırlısını dileyin...

Sahbazpower, harunkirac, alvel ve diğer 5 kişi bunu beğendi.
  6. mericboss99

mericboss99 Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    43
    HİÇ KONUŞMADIĞIN BİRİNE NASIL AŞIK OLABİLİYORSUN ? ÇOCUKÇA DUYGULARDAN BAŞKA BİR ŞEY DEĞİL YAŞADIĞIN BİR İNSANIN DIŞ GÖRÜNÜŞÜNE BU DENLİ HAYRAN OLMAK AŞIK OLDUM DEMEK BENCE SADECE KENDİNİ KANDIRMAK.

Önce onu senden üstün bir varlıkmış gibi düşünmeyi bırak ve git konuş,hoşlandığını belli et kızın hoşuna gider merak etme.

onur04 ve neverbackdown. bunu beğendi.
  7. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    Aman kişiliğini tanımadan karar verme.Maalesef sadece dış görünüş yeterli olmuyor.Hatta uzaktan tanısan bile yine güvenme.

8. SonSes

SonSes Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlarında dediği gibi bakışmaktan falan etkilenme.Bakar bakar, gider açılırsın ben seni öyle görmüyorum der.En temizi bir muhabbet bulup yavaş yavaş konuşmak tanımak.Ona göre yol izlersin.

9. qanca

qanca Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Bazı kızlar ( kişiler ) ilk hareketi hep karşısındakinden beklerler sıcak bir gülümsemenin ardından merhaba her şeyi çözebilir kendimi öyle anlatayım böyle anlatayım diye kasmana gerek yok

10. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    İlk görüşte aşk diye de bişey yok zaten kızı tanıyıp defolarını görünce Bülent Ersoy gibi gelir gözüne merak etme:) Bunlar basit duygular çok takılmamaya çalış. İlla tanışıcam diyorsan arkadaşlık edebileceğin 1-2 tane sevgili potansiyeli olmayan kız bul senden beklentisi olmayan. Yani bu diğer kızlarla yol yapmak için arada kullanacağın şişman kız. Herkesin 1 şişman kız kankası vardır ya klasik:) Ondan sonra onunla takılmaya başladıktan sonra zaten onların arasına karışırsın ufaktan.

alvel, mericboss99 ve neverbackdown. bunu beğendi.
  11. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123

Vay be bu taktik işe yarıyor mu cidden :D

12. columbu

columbu Üye

Beğenileri:
    1.079
    Ödül Puanları:
    103
    Yarar tabi neden yaramasin? Ama ben olsam şu aklimla uzun surec isteyen hesaplara girmezdim, 'merhaba, bana 2 dakikani ayirabilir misin?' derdim, uygun zamanda uygun ruh haliyle bu adimi atarsan en kotu ihtimalle 'hayir / gerek yok' gibi cevaplar alirsin ve ' ozur dilerim, rahatsiz ettim ' diyerek uzarsin, kafanda da kirintisi kalmaz, rahatlarsin. Ama cok buyuk bir ihtimalle cekingen bir ' tabi ' cevabi alacagini dusunuyorum, arkasindan da; ' umarim beni yanlis anlamazsin, basima ilk defa boyle bir sey geliyor, ilk defa da boyle bir seye kalkisiyorum, seni ilk gordugumden beri icimi cok sicak bir his kapliyor, gozlerim hep ariyor, kendimi cok mutlu hissediyorum, seni tanimak istiyorum eger senin icin mahsuru yoksa, istersen biraz dusun, hayir dersen bir daha onune cikmam' gibi cumleler kur bakalim ne olacak :) cevap olumsuz olursa ilk asamada verecegin yaniti ver ve her onurlu adam gibi kaybol olsun bitsin. Ask cok guzel bir duygu, 15 sene sonra ayda 20.000 TL gelirin, her b.kun olsa bile yasamayacaksin su heyecani, hayat cok hizli gelip geciyor gencler, kimsenin onuruyla iffetiyle oynamayin ama duygularinizi da soldurmayin.

sipahitarık, Balboa7, Akay ve diğer 8 kişi bunu beğendi.
  13. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Şişman kız seni yanlış anlamazsa yarar:)

Balboa7, alvel ve mericboss99 bunu beğendi.
  14. f3v0

f3v0 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    bizim arkadaşta senin gibi git konuş yok 10 kişi yol yapıyoruz anca %10 yol katetti. :D en güzeli colombu 'nun dediği gibi çık karşına açık açık söyle ya herrro ya merrrooo

alvel bunu beğendi.
  15. Cuttercat

Cuttercat Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Edirne, Turkey
    Oluruna bırak 1yilda olmassa unut.

16. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Konusmaya karar verdikten sonra bir sekilde konusulur zaten kafanda cok kurgulamana gerek yok. Firsatini kendin yaratmalisin.

17. Mustimusti

Mustimusti Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    63
    Hic plana programa gerek yok.bekledigin her dakika omrunden caliniyor,konus evet derse senindir,hayir dersede nekadar erken hayir aldigin icin mutlu olmaya calis,zaman kaybin uzamadi enazindan.
    Kendine guvenin olsun,plansiz bir sekilde cik konus,susmak zaman kaybi.sustugun herdakika kendni dahada kaptirirsin.

neverbackdown. bunu beğendi.
  18. arslanimtamer

arslanimtamer Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Ağırlığını koru acele etme kendini hissettir fakat biraz belirsizlik birak cok üstüne gitme ondan bekle bazi seyleri kovalar pozisyonda olmamalisin umarim guzel sonuc alırsın

19. -hitman-

-hitman- Üye

Beğenileri:
    320
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İzmir
    Forumda yenisin sanırım. Attığın ilk mesaj da vücutla ilgili değil aşkla ilgili. Sanırım yanlış yere geldin. Ama yinede söyleyeyim; burası bir vücut geliştirme forumu olduğu için bu tarz muabbetleri konuşmayı sevmem lakin ilk görüşte aşık oldum diye bir olay yok. Kız güzeldir. Senin de hormonların tavan yaptığı için kızı beğenmişsindir. Olay bundan ibaret. Kimse birine ilk görüşte aşık olmaz. O kişinin ruhunu, kişiliğini bilmeden ona aşık olman imkansız. Cinsel dürtülerinden dolayı sadece aşık olduğunu zannediyorsun. Kız hoşuna gittiyse daha fazla zaman kaybetmeden yavaştan kızla konuşmaya başla. Bir yerden konu aç. Ders vb falan. Ertesi gün zaten telefon numarasını falan alman kolay olur. Sonrası kolay işte zaten.

20. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    haydut ortalıkta görünmüyor. belli ki iş tamam :)

columbu ve egemennn bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş